Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A legtöbb pasinak miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasinak miért nem egyértelmű, hogy alkalmi vagy szexkapcsolatban az óvszer egy kötelező dolog?

Figyelt kérdés
Nekem nőként eszembe sem jutna máshogyan csinálni, ha szedek gyógyszer ha nem. Viszont többször szembesültem vele élesben vagy hallottam pasiktól, hogy á nem kell a gumi, majd kihúzza stb. A terhesség csak egy, de ott vannak a nemi betegségek is. Ők nem félnek? Vagy illúzióik vannak?

2016. szept. 7. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Én speciel nem csinálnám gumi nélkül alkalmi szexnél. Nem bántani akarom ezzel a lányokat, de ha velem lefeküdt, olyan könnyen lefekhetett mással is, és ha ott se védekeztek, ki tudja mit kapott el.

Azzal nincs baj, ha rendszeresen váltogatja a partnereit, az ő dolga, csak védekezzen. 26/f

2016. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sok nő nem így gondolkodik, csomóan hagyják gumi nélkül, mert úgy jobb.
2016. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam egyszer ilyen hülye. Ráadásul pár órája ismertem a csajt. Megkérdeztem szed-e tablettát, és mivel szedett nem vettem fel "védőruhát". Nem lett bajom, de lehetett volna. 26/F
2016. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En hedonista vagyok sok partnerem volt es azt tapasztaltam/tapaszalom hogy senmi bajuk nincs a gumival. Nekik is termeszetes.


23N

2016. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok pasi azért sz.rik a dologra, mert a nemi betegségek túlnyomó része a férfiaknál tünetmentes. És hát tudod, amiről nem tud, az nincs is...

(Ezt így konkrétan pasitól hallottam.)


És mivel alkalmi dolog, a terhesség miatt meg miért aggódjon, úgyse találod meg, ha gond lesz...

2016. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég baj az, hogy Ennyi alkalmi meg szexkapcsolatod volt. Mellesleg a nő sem egy akaratnélküli báb. Nyugodtan mondhatja, hogy Ferikém húzzál gumit a p**ödre. Ha ennek ellenére belemegy az akcióba akkor ne hisztizzen.
2016. szept. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"En hedonista vagyok sok partnerem"


De szép eufemizmus ez a ri**cra.

2016. szept. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nyilván mondom is, hogy húzzon. Legutóbb elkezdtem felöltözni és mondtam, hogy akkor én most szépen elindulok hazafelé. Na akkor hajlandó lett óvszert húzni.

Egyébként nem volt annyi alkalmi/szexkapcsolatom mint gondolnád , csak ami volt azokban sokszor jellemző volt ez.

2016. szept. 8. 12:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem értem mi a gond.
2016. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!