Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az előváladékban akkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előváladékban akkor is lehet sperma ha előtte többször is voltam wc-n és előtte nem is élveztem el egyszer se?

Figyelt kérdés
2016. szept. 18. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. szept. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Nem... :) ki mondott ilyen hülyeséget? Gondolkodj, aztán kérdezz!

Akkor van benne sperma ha megindul az orgazmus és visszatartod.

2016. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 gondolkodtam és erre gondoltam hogy ez így van. csak megerősítést szerettem volna.
2016. szept. 18. 19:24
 4/6 anonim válasza:

Amit a 2. írt az butaság. Ha elélvezel, akkor marad még ott sperma, ami a következő szexnél az előváladékkal együtt kikerül a szervezetedből, és így lehet megszakításos módszerrel teherbe ejteni valakit.

De ha előzőleg pisilsz, akkor elvileg az előváladékban már nem lesz sperma. Ha meg mégis marad 1-2, akkor is iszonyat kicsi az esélye, hogy azzal megtermékenyíts bárkit is. Minden esetre ha biztosra akarsz menni, húzz óvszert. Nem olyan szörnyű az.

2016. szept. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4# Olvasd már el a kérdést.

ha NEM ÉLVEZETT EL ELŐTTE egyszer sem!

Mellesleg így csinálom mióta csinálom... Ezek szerint 5 nőnek kéne most terhesnek lennie. Jéé nem azok :)

2016. szept. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5#!Vagy még nem közölték veled a jó hírt :D
2016. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!