Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erdemes lenne azert bevenni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne azert bevenni? Es mitol lehet az hogy eddig folyton kesett most meg napra pontosan megjott?

Figyelt kérdés
Surgos! A helyzet az hogy tegnap szexeltunk a baratommal. Nem vedekeztunk, de idoben kivette. Megbeszeltuk, hogy a biztonsag kedveert beveszek egy esemeny utanit. Erre a mai nap folyaman megjott. Viszont, kb 3honapja folyamatosan 10-15 napokat kesik. Most meg pont idoben jott meg. Nem tudom hogy ettol meg szukseg lenne e az esemeny utanira, vagy sem.
2016. szept. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem védekeztetek? Most jobb azon aggódni, hogy bevegyem-e vagy sem?
2016. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igaz, tudom.

Kellett volna.

Csak hirtelen tortent, nem gondolkoztunk.

2016. szept. 18. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, nem az enyém lesz a gyerek. A tested sem az enyém, szóval mindegy, hogy tönkreteszed-e az esemény utánival vagy sem.
2016. szept. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon kerdeseket tesz fel az ember es valaszokat var ra, nem?

Nem velemenyre vagyok kivancsi hanem valami ertelmes valaszra

De tisztaban vagyok vele hogy nem igy kellett volna, de sajnos ez van mar nem tudok rajta valtoztatni.es mivel meg soha nem fordult velem elo ilyen, igy nem tudom hogy mi a teendo.

2016. szept. 18. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én elmennék orvoshoz. A 10-15 nap késés is indokolja. Nincs rendben a ciklusod,nem kiszámítható a peteérés sem emiatt. Van rá esély, hogy teherbe ess.
2016. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors, es ertelmes valaszt!!:)
2016. szept. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!