Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerinted melyik jobb? Most...

Szerinted melyik jobb? Most van egy munkahelyem. Keveset fizet de jó a társaság. Érdemes olyat nézni ahol többet kapok? Ott viszont nem biztos, hogy jó lesz a társaság. Folyton váltani meg nem tudok.

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Itt sem biztos, hogy KÉSŐBB jó lesz a társaság-) Illetve azt kell még átgondolnod, hogy a fizetésért vagy a társaságért dolgozol.
2015. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem mindegy, hogy 80e-ért dolgozom, vagy 250e-ért.
2015. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Persze pénzért dolgozik az ember, de nem mindegy, hogy pl: csatornát takarít és kap 130 ezret, vagy egy autóműhelyben jó társasággal autókat szerel. (most csak példának mondtam ezt a kettőt)


Azért akkora különbség nincs.

Kb. + 30 ezerről lenne szó.

2015. márc. 29. 11:43
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Mivel mi nem vagyunk te, neked kell ezt tudni. A +30 ezer azért nagyon nem mindegy. Most keresel nettó 300 ezret és jó a társaság vagy keresel jelenleg nettó 100-at és úgy jó a társaság. Az a 30e meg nettó vagy bruttó? Szintén nem mindegy. Van az a bérkategória, aminél majdnem mindegy a 30 rugó, ha hazavinnél már negyed milla felett tisztán és jó a közösség, 30-ért biztos nem mennék át máshova, de ha minimálbéren nyomorégné és tisztán 30-cal kapnék többet úg,y hogy csak attól félsz, milyenek lsznek a másik helynek, nikább lépnék.


Szóval innentől ez a kérdés értelmetlen.

2015. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ki nem szarja le milyen a társaság. Pénzért dolgozom nem azért hogy jó társaságban legyek.
2015. márc. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kívánom neked, hogy a főnököd szarni se engedjen ki. A kollégáid minden nap fikázzák le a munkádat, hogy ne tudj beszélni senkivel, hogy mindig rád maradjon a rendrakás és, hogy csak neked ne segítsen senki!

Jó munkát!

2015. márc. 29. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 ilyen munkában dolgozom!


nem enged ki sz@rni. otthagyom és kimegyek. Rengetegszer volt már, hogy szóltam, hogy ki kell mennem. Sz@rtak rám! Szóltam még 1x. megint nem foglalkoztak velem. Otthagytam az egészet és kimentem. Persze lett kára a cégnek, mert feltorlódott a szalagon az áru. anyáztak. Én meg közöltem, hogy legközelebb figyelnek ha szólok, vagy ohasz@rok a szalag közepére.


Érdekes módon azóta figyelnek és ki se rúgtak.


aki hagyja magát elnyomni, azt e is fogják nyomni.

2015. márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha jól megfizetik kibírom a 8-12 órát szarás és beszélgetés nélkül és ha kell még rendet is rakok.
2015. márc. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt nézem, maga a munka, amit el kell végeznem, milyen. Munkahelyre dolgozni járok be, nem haverkodni, úgyhogy a társaság annyira nem zavar, hogy milyen persze örülök neki, ha jófejek az emberek, de ha a munkát egyáltalán nem élvezem, akkor fizethetnek akár többet is, meg kinyalhatják a s**gemet is a kollégák, inkább kevesebbért és kevésbé szimpatikus emberek között csinálok olyasmit, amit szeretek csinálni.
2015. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!