Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle és pecsételés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle és pecsételés?

Figyelt kérdés
Szeptember 9 volt mikor vettem be esemény utánit. Rá 5 napra pecsételő vérzésem volt és akkor volt peteérésem is egyben. Azóta eltelt kb 2 hét. A kérdésem az lenne hogy nyugodt lehetek és hatott a gyógyszer? Nem szeretnék babát orvoshoz pedig még 3 hét hogy menjek. Mennyire biztos hogy hatott a gyógyszer? Esetleg vegyek tesztet? Amikor viszont az eset történt a ciklusom 9 napján voltam és persze a történtek után pár órával vettem be a gyógyszert.

2016. szept. 22. 22:52
 1/7 A kérdező kommentje:
valaki írjon kérlek :/
2016. szept. 22. 23:19
 2/7 anonim válasza:
En bevetem mert a párom elcsurgot veletlenul ....-.- aztan nekem fájt a hasam napokat gorcsölt de nem jottmeg aztan volt 1 nap amikor 1-2csepp aztan 40napig semmi..aztan meg megjott es megvolt 2 hetig majdnem...elment benned a párod vagy mi volt?
2016. szept. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk de mikor elment párom és kiakarta venni akkor a makkig lecsúszott de hamar megfogta és kihúzta. Nem tudom hogy jutott-e belém vagy sem de vettem be gyógyszert.
2016. szept. 22. 23:39
 4/7 anonim válasza:
Jaaaj akkor nyugi nemlessz semmi gond!:) az benemaradt a gumiban,ha beléd is ment 1 pici az semmi ha bevetted a tablettát:) amugy eg osszezavarja a hormonjaidat normalis dolog hogy pl késni fog mondom nekem 1 hónapot késett.hanyinger is lehet tőle..megminden ilyen ami a terhességre is utalhat...max csinálj 1 tesztet de szerintem nemleehet gond
2016. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sajnos antibiotikum szedéses időszakban voltam. nem tudom lehet-e baj. majd lassan jövő héten kell meglegyen majd a hasam kicsit puffadt meg elèggé hisztis vagyok 1-2 napja. tesztet holnap akarok csinálni hogy nyugodtabb legyek. de akkor nyugodtabb lehetek szerinted es nem kell tartanom?
2016. szept. 24. 01:51
 6/7 anonim válasza:
Énszerintem nyugodt lehetsz,nekem voltak ettől sokkal durvab dolgaim is es nem let semi gond!:)egy babat nem olyan konnyu osszehozni....enyitol nemlesz semmi!:) ha idegeskedsz atol meg csak késni fog...majd irj ha csinaltal tesztet!
2016. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet az azonnal negatívat mutatott meg a héten kell majd megjönni-e elviekben de tudom ki is maradhat viszont a teszt után nyugodtabb lettem kicsit. Orvoshoz megyek alapból majd 2-3 hét múlva de legalább baba nincs a héttérben mert 5 perc után negatívat mutatott a teszt :)
2016. szept. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!