Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kicsi a terhességre az esély?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a terhességre az esély?

Figyelt kérdés

Az lenne a probléma,avagy inkább a kérdésem,hogy jól gondolom-e,hogy kicsi a terhességre az esély?

Barátnőmmel a mai napon szexeltünk,majd kicsit jobban kihúztam a farkam és igy véletlen a hasán megcsúszott a farkam majd vissza raktam neki,de éreztem h valami gáz van,kiszakadt az óvszer,szakadt óvszerrel összesen kb egy fél tolásnyira voltam bent barátnőmben,azonnal abbahagytam,észrevettem. Előtte nem élveztem el,rendesen helyeztem fel az óvszert és a barátnőm a ciklusának a 20.napján van valamint azonnal kimosta magát a biztonság kedvéért. Válaszotokat előre is köszönöm.


2016. szept. 24. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, kicsi. Szerintem nem lesz baj. 25N
2016. szept. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,ugyan ezt mondták nekem,gondoltam azért kiirom,hátha mondanak még pár hasznos dolgot. Kellemes estét
2016. szept. 24. 00:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, extrém kicsi az esély, ha ennyitől teherbe lehetne esni vagy 19 milliárdan lennénk vagy az össze abortuszt végző orvos Lamborghinivel járna dolgozni a márványpadlós magánklinikájára.
2016. szept. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Utolsó neked mi a rák bajod van? Hogy lehet valaki ennyire alpári bunkó paraszt? Kérdező nyugi kicsi az esélye de a kimosás nem tesz jót a hüvelynek ráadásul nem tudja a méhét kimosni szóval mire ki megy a fürdőbe a kisfickók már rég a petevezetőfelé tartanak... Ha késik a menzije akkor csináljon terhességi tesztet. 22 L
2016. szept. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy kicsi vagy nem kicsi. Vagy van esély vagy nincs. Nos mivel gondolom tisztában vagy vele, hogy az előváladékban van hímivarsejt így azzal is, hogy ez nem játék. Sok gumi tartalmaz spermaölő és egyéb apróságokat... Ettől függetlenül ajánlott lett volna rögtön venni egy esemény utáni tablettát. Mindenesetre vegyetek tesztet biztos ami biztos.
2016. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó. Ez hülyeség...az esemény utànit nem kapkodjuk csak úgy!!!! Nem felelőtkenek voltak, csak történt egy kis baleset. A hangnemed érdekes mindenesetre...
2016. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek megjött szóval elvileg nincs gond:) Köszi a válaszokat
2016. okt. 2. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!