Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhességre mennyi az esély?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhességre mennyi az esély?

Figyelt kérdés

Párommal óvszerrel+tablettával védekezünk. Mégis a mostani "üres" hetemen nem jött meg a megvonásos vérzés csak nagyon enyhe barnázás, többször fájt az alhasam, és erős hányingerem is volt egyszer egyszer az utóbbi napokban. Ha Hétfőig nincs vérzés akkor veszek tesztet, ugye nem kell aggódnom dupla védekezés mellett?

( Párom véleménye, hogy ha a kölök ezt a kettőt is kijátszotta, akkor biztos, hogy stramm gyerek lesz :)) ) de azért egyelőre nincs még tervben a baba.

Köszönöm a válaszokat!


L/22



2016. júl. 30. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Stresszes időszakot élsz át mostanában? Az simán lehet hatással rá. Ha rendeltetésszerűen szeded a fogamzásgátlót, ráadásul még óvszert is húz a párod, nagyon valószínűtlen, hogy teherbe estél. Nagyjából semmi esély rá.

Végy egy tesztet, az megnyugtat majd, hisz szinte biztosan negatív lesz. :) szurkolok!

2016. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tabletta mellett lehetetlen..feltéve,ha rendesen szeded
2016. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyszer előfordult, hogy egy este helyett reggel vettem be (12 óránál kevesebb volt a csúszás) de azután 1 hétig nem is szexeltünk. Lehet hogy már csak annyira rástresszeltem, hogy csakazértse jön meg:D
2016. júl. 30. 21:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy a "kölök" nem érkezik hozzátok.
2016. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg remélem, hogy majd egyszer igen. :)
2016. júl. 30. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyogyszer melett csokken a verzes mennyisege.Miota szeded?


Dupla vedekezes melett tenyleg csodababy lesz;)

2016. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
7-8 hónapja az első időszakban elég nehezen állt be,de azóta rendben van azért is kezdtem el picit aggódni.
2016. júl. 30. 22:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat vegyel egy tesztet biztos ami biztos. Legalabb megnyugszol;)
2016. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!