Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mert felek? Elso alkalom mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert felek? Elso alkalom mi lesz ha terhes maradok?

Figyelt kérdés
15/L vagyok es szuz!elszeretnem vesziteni a szuzessegem de felek a szextol!van egy baratom aki 4 evvel idosebb nalam es o mar nem szuzz!mivel hogy en nem szedek semmien tabletat igy o kell vedekezzen,de mi van ha kiszakad a gumi??na ettol felek!hogy nincs se tabletam meg a szuleimnek se szolhatok a dologrol ha megtortenik mert nem vagyunk olyan jo visoznyba,de hamar eszre lehet e venni?s ha sotetseg van akkor hogy veszuk eszre?na meg sokhelyt olvastam hogy egyik fel sem nezte meg a gumi allapotat szeretkezes utan!lecci segicsetek...koszonom
2010. ápr. 24. 11:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kapcsoljátok fel a lámpát.
2010. ápr. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nyuszika, szerintem te ne szexeljél még....
2010. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

figyu, nem akarok bunkó lenni, de szerinem még várjál vele.

a petting az nem jó?

szerintem nem kéne ezt ennyire elsietni.

mikor már 'érettebb' leszel, lesz egy komoly srác, komoly kapcsolat, akkor úgyis elmész nőgyógyászhoz, és ő felír fogamzásgátlót.

nekem úgy tűnik, hogy elkapkodnád a dolgot.

nem kell rögtön a közepébe vágni. ha pár évig csak pettingelsz és gyűjtöd a tapasztalatot, meg az infót, avval sem veszítesz semmit, hidd el!!

2010. ápr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha úgy teszitek fel a gumit, ahogy le van írva a dobozában, akkor nem lesz baj. Ha kiszakad, akkor nem egy ilyen kis észrevehetetlen lyuk keletkezik rajta, hanem jó nagy. Ha nem szakad ki, akkor az alján ott lesz egy adag sperma, elég undorító, de azért érdemes leellenőrizni, hogy ott van-e. Egyébként meg ha ebben nem bízol (esetleg kevésnek találod a mennyiséget), akkor egy óvatlan pillanatban vidd ki a gumit a fürdőbe, és tölts bele egy KEVÉS vizet, mintha vizes lufit csinálnál, nem szabad folynia. Megint csak nem egy kellemes dolog, de legalább megnyugodsz.
2010. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem azt hogy kiszakad sötétben is észre fogjátok venni. nem csak pici lyuk lesz rajta hanem végighasad.

Szerintem is várj még vele!!!

2010. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

de az nagyon jó, hogy te legalább előtte írsz, nem pedig utána, hogy jesszus terhes vagyok.

ebből is kiindulva, szerintem ha átgondolod, hogy ez tényleg muszály lenne e most, rájössz, hogy nem muszály most még addig elmenni.

2010. ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, szerintem pihentessétek még ezt a dolgot. Pettingeljetek sokat, esetleg dobjatok össze egy vész keretet a barátoddal, ha netán baj lenne legyen miből megvenni a 72 órás tabit. Így nem kell a szülőktől kérni, ráadásul elmondhatod, hogy felkészültél mindenre.

amúgy félhomályban legjobb a szex, mert látjátok egymást és olyan sejtelmes lesz az egész :)

2010. ápr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Figyu, még ne szexelj, nem is élveznéd, nem vagy lelkileg érett.

Amúgy, ha rendesen használjátok nem szakad ki az a gumi, monnd a srácnak hogy utána ellenőrizze le csap alatt (vizet tölt bele, ha lyukas akkor ereszteni fog), és ennyi.

Ha kiszakad elmentek nődokihoz minél hamarabb (TB-t és személyit vigyél) felír 72 órásat (5-6000 ft) beveszed, ennyi, nem fog róla tudni senki, énis vettem már be a szüleim tudta nélkül. De ha ennyire aggódsz, mikor odakerülsz használj gumi mellé pharmatexet. De én a helyedben várnék még a dologgal.

2010. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy tanacsokat adtok,de o mar szeretkezet szal en ugy gondolom ha az elobinel se volt semmi akkor nalam se lesz...ha megis akkor szerintem tugya hogy mi a tehendo...de sozlni se mernek hogy van e nala ovszer,vagy hogy elenorize le...de nem ertemazt hogy egy ismerosom 13 evesen vesztete el a szuzesseget egy joval idoseb kb 20 eves taggal...es meg hanyan vegigmentek rajta..kb egy k***anak is nevezhetjuk meg se maradt terhes egyszer se..hogy van akkora szerencseje...en ugy erzem hogy az elsonel mar porul jarok..elhagy a szerencse ezert felek...
2010. ápr. 24. 13:20
 10/18 A kérdező kommentje:
es meg valami,ha megis kiszakadna..menyi idom van arra hogy tabletat vegyek be?pl ha nix nalam s ejjel megtortent,nix hova kihez menni tabletaert,ha pl hetvegen s nix egy nogyogyasz seh sehol,vagy en legalabb ish egyet se ismerek,s ha a bartnom mondta h neki sozlhatok ha megtortene mert az o edesanya megerto s segiteni fog..meg a sajat lanyanak is..nem az lessz az elso hogy jhaj mitettel s jhol lehorgya hanem vesz neki tabletat...ezert sozlhatok..s lecci ne nevessetek ki,s ne legyetek gorombak mert en meg nem tuom h mih van..s azert kerdem emg itt mert mashol nem merem,s rendes valaszokat kerek,koszonom
2010. ápr. 24. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!