Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, hogy már egy hete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy már egy hete megvan a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Most szedek először fogamzásgátlót. Nőgyógyász írta fel. Vérzés első napja óta szedem folyamatosan, és már több mint egy hete egyfolytában megvan. 4napig szokott meglenni, vagy esetleg öt, most is olyan volt mintha vége lenne, de megint felerősödött. Ez normális először, vagy vissza kellene mennem dokihoz?
2016. okt. 13. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális az első hónapban, ne félj! Nekem két vagy három hétig volt meg, nagyon rossz volt, de túléltem :D
2016. okt. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább ennyit tudnál, hogy ez ilyen... Ezt még pasiként is tudom! Pároddal mi a fészkes fenét beszéltek??
2016. okt. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kell egy kis idő, míg megszokod, de menj vissza vagy hívd fel a dokit, ha bizonytalan vagy! Vasat és C-vitamint szedj addig is, igyál kicsit többet, nehogy a vér veszteségből baj legyen! :) B komplexet is érdemes szedni, mert a gyógyszer miatt nehezebben szívódik fel! Én a vérzéses héten szoktam ezeket szedni, B-t mikor idegesebb napok vannak, így tök jók a leleteim! :)
2016. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első fogigátlós hónapban bármi lehetséges, és a bárminek az ellentéte is.

Ha a következő tabis ciklusban is előjön, akkor fordulj orvoshoz, lehet, hogy más típus való neked.

2016. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 2: ????

Milyen?

A nők szervezete teljesen egyedi módon reagál a fogamzásgátlóra, a nagy többségnél semmilyen speciális tünetet nem okoz, vagy csak nagyon enyhéket. Nem, nem "ilyen". Évtizedekig szedtem gond nélkül fogamzásgátlót és nem volt "ilyen". Másnak meg másképp reagált a szervezete.

2016. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!