Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 és fél hete menstruálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 és fél hete menstruálok fogamzásgátlótól. El kéne mennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Életembe először szedek fogamzásgátlót. Ugye a menstruáció első napjától szedem de már 2 és fél hete jött meg, feltételezem a fogamzásgátló miatt nem múlik el mert még sose volt velem ilyen.

Ez normális, hogy az első alkalommal tovább tart vagy menjek el nőgyógyászhoz.

Mielőtt jönnétek azzal, hogy kérdezzem meg anyukámat.... nem tudom sajnos megkérdezni...



2016. szept. 28. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, menj el nőgyógyászhoz!
2016. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menny vissza a nőgyógyászodhoz és írass fel másik fajta gyógyszert vagy használj más védekezési módot.
2016. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne félj, az első hónapban normális! Én 3 hétig véreztem, ijesztő volt, de "természetes", hiszen a tablettával jól össze zavarod a hormonjaidat. A következő hónapban már nem lesz ilyen hosszú :)
2016. szept. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerinted keresd meg a legközelebbi kukát,és hajitsd ki,és azzal felejtsd is el ezt a fajta módot.Válassz kevésbé a testednek káros módot. Kérd meg a nőgyógyászod hogy segítsen benne.
2016. szept. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
csak hogy tudd a fogamzásgátló nem gyógyszer!!! Talán jobban leszel tőle? Aligha,igaz? Mindenféleképpen próbálj homeopátiás,vagy test azonos megoldást választani ami a szervezetedre a legkevésbé negatív hatással van. Nálunk is van itthon gyógyszer,de évek óta nemvolt a számba,mert nem tőle várok gyógyulást bármilyen megoldásra.
2016. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég gáz, ha az orvos nem mondta el neked, hogy első levél alatt ez normális.

Én az egész első levelet végig vereztem (egy tisztasági elég volt), 2. levéllel megszűnt.

Első levélnél normális, ha 2. levéllel sem szűnik, akkor menj vissza.

2016. szept. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 5#-s válaszoló!Felvilágosítanál hogy milyen homeopátiás fogamzásgátló módszerek vannak???? :D
2016. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!