Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen olcsó de jó óvszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen olcsó de jó óvszerek vannak?

Figyelt kérdés

Üdv! Az egyik áruházláncnál a Durex a legnagyobb (18 darabos) kiszerelésben is 195 Ft/darabra jön ki. A minőségével semmi problémám nincs, de kicsit drága. Néztem még a lifestyles márkát is, de nem számottevően olcsóbb.

Tudnátok ajánlani, márkákat amik ennél olcsóbbak?



2016. okt. 19. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt,ha nincsen pénzed óvszerre akkor ne szexelj. Lidlben lehet kapni,nem tudom a márka nevét de olcsó és azt mondják,hogy megbízható. Én nem tudok róla saját véleményt,mert én csak Durexet használtam eddig. 😊
2016. okt. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem ér meg 200.- / aktus ?? Az igen.. :D
2016. okt. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Régóta veszem a durexet szóval van rá pénzem. Előreláthatólag a közeljövőben több óvszert kell vennem mint eddig, így elgondolkoztam egy olcsóbb alternatíván. 200 forint nem sok így leírva, de hónapokon keresztül sokszor 200 forint nem kevés. Ha pedig van olyan amiből 18 db nem 3500 Ft hanem mondjuk 2000 és ugyanúgy megbízható akkor miért ne használnám azt?
2016. okt. 19. 21:39
 4/7 anonim válasza:
Rossmanban vagy DMben lehet kapni Masculan-t. Nézd meg, én azt használom.
2016. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Young spirit márka a müllerben olcsó és még sose volt vele gond.
2016. okt. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy igen, én is a Masculant ajánlottam volna..

Roko - t vagy mi az, SOSE vegyetek !!!

2016. okt. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, 200/szex nem sok, gondolj bele mennyi az esemény utáni ha elszakad, mennyi az abortusz ha az se hat és mennyi felnevelni egy gyereket ha nem akarjátok az előbbit.
2016. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!