Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tapasztaltatok a Diane 35...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tapasztaltatok a Diane 35 szedése alatt? Híztatok vagy fogytatok? Tényleg nagyon erős fogamzásgátló? Mit kell róla még tudni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Híztam össze vissza jött meg és majdnem Meddőséget okozott.. Tönkre tette az egész szervezetemet.. Nagyon erős gyógyszer...
2016. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én fogytam tőle sokat, de meg is lett az eredménye: tönkrement a pajzsmirigyem, életem végéig szedhetem már a hormonpótlást és 50%-om van a természetes úton gyereket vállalni. Az orvosom azonnal elvette amint megtudta hogy bőrgyógyász még adja! Sok országban betiltott szer mert tényleg erős, fél év a max terápiás céllal ha más nem jöhet szóba pl bőr, de előtte már kivizsgálták az illetőt hogy nincs IR-e, PCOS-e, stb mert nem kezeli ezeket, max elkendőzi de abbahagyás után sokszorosan tér vissza gond.
2016. okt. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Évekig szedtem és semmi észlelhető bajom nem volt tőle, aztán elmentem egy másik orvoshoz aki meglátta és sokkot kapott. Azonnal felírt egy másik gyógyszert! Elvileg külföldön voltak akik meghaltak tőle meg be is toltották. Én nem éreztem semmit a szedése alatt, de szerintem inkább kérjél mást.

Amúgy szerintem erős, és ezt onnan gondolom, hogy amikor szüneteltettem a szedését, akkor még 2 hónapig nem fájt a menzesz, pedig brutális görcseim vannak, ezért is írta fel. A többi fogamzásgátlónál, már az első hónapban újra fáj, ha abbahagyom.

2016. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
S szedese alatt terhesség nem igazán lehetséges,ha még csak a második szalaggal szedem?
2016. okt. 22. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!