Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek és a menstruációm első napján hánytam. Lehetséges, hogy a tabitól? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem régóta szedem a tablettákat, kb. 4 hónapja. Régebben egy pár éve (szóval nem a közelmúltban) fordult velem olyan elő, hogy hánytam, vagy elájultam a menstruációm első napján. Lehetses, hogy a fogamzásgátló miatt hánytam volna? (A betegtájékoztatón nincsen megemlítve mellékhatásként)
2016. okt. 28. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akármitől hányhattál. Gyomorrontás, vírusos fertőzés...

Viszont remélhetőleg, ha 4 órán belül hánytál a tablettabevétel után, akkor bevettél egy újabb szemet pótlásként...

De amúgy, ha már 4 hónapja szeded, tehát ez most történt, akkor már nincs menstruációd, hanem megvonásos vérzésed van, vagyis a rendes ciklusod ki van kapcsolva. Ergo menzesz miatt nem hányhattál. És ha már 4 hónapja szeded és nem folyamatosan hánysz, akkor nem mondanám, hogy a fog. gátló miatt hánytál.

Inkább elrontottad a gyomrod, vagy benyeltél valamilyen vírust.

2016. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már nem kellett a tablettát szednem, a hét nap szünet alatt történt.

De igen kiderült azóta, hogy vírus, mivel a párom is hányt ..

2016. okt. 28. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!