Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények a Durex Ultra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények a Durex Ultra Thin-ről? Jobban szakad mint a vastagabb óvszer?

Figyelt kérdés
Vagy melyiket ajánlanátok helyette?

2016. nov. 14. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelik ezeket a termékeket, ha nagy százalékban szakadna, akkor nem gyártanák. Évekig használtam, egyszer sem szakadt, mint ahogyan a vastagabbak sem. (nem mondom, hogy nem szakadhat ki, mert kiszakadhat, de normális,megfelelő használat esetén szerintem mindegyik ugyanolyan biztonságos.
2016. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

8 év alatt 1 sem szakadt el ebből a márkából, ez a kedvenc fajtánk (vékony, de nem celofán hatású).

Persze mi fel tudjuk tenni úgy, hogy nincs alatta buborék, se homok, nem karmolom meg, nem rángatom... ha nem vagytok extra bénák, nem lesz baj!

Kicsit könnyebben szárad ki a L.Styles Skin-nél, én ennyit vettem észre!

2016. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!