Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki szedett már fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szedett már fogamzásgátlót azok mennyi idő után nem használtak óvszert?

Figyelt kérdés
Ditinell nevű fogamzásgátlót szedek ma van 16 napja, es az van a leírásban ha az első nap szedem be akkor már véd. Nektek milyen mellekhatasok voltak?

2016. dec. 14. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 hetet mondott a doki az első szemtől számítva hogy addigra már biztosan véd :)) Az első 2 hónapban szédültem néha és reggelente párszor volt hányingerem, sokszor nem volt étvágyam fogytam is pár kilót. De most kezdtem a második dobozt és már nincs semmi problémám.
2016. dec. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reziát szedek, szintén első naptól véd, ha a vérzés első napján kezded el szedni. Mi úgy csináltuk, hogy megvártuk, amíg elmúlik a vérzésem (kb. 5-6 nap), és utána szexeltünk, akkor már óvszer nélkül.


Az első hónapokban volt a ciklus egésze alatt barnázós, pecsételős vérzésem, de ez normális volt teljesen, a betegtájékoztató is írta, hogy rendszeres szedéssel elmúlik, el is múlt. Ezen kívül egy kosárméretet nőtt a mellem, és elmúltak az elviselhetetlen menstruációs görcseim és a vérzés előtti rosszulléteim (hányás-hasmenés, néha ájulás)... :)

2016. dec. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Yadinet szedek két éve. Az első levél alatt végig használtunk még gumit a biztonság kedvéért, utána már nem volt rá szükség.

20L

2016. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy levelet mondott a doki, de az már nagyon tutira!

Belarát szedtem elsőnek, annál mellékhatásom nem volt, mellem picit feszült, viszont a vérzésem nem csökkent és pattanásos lettem tőle, így most már hüvelygyűrűm van, ennél 2 hetet kellett csak várni, 2hétig pecsételtem, szédültem de elmúlt.

2016. dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!