Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Több tablettát vettem be....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több tablettát vettem be. Várható kavarodás? Nagy bajt csináltam!?

Figyelt kérdés

Nem próbálom elmagyarázni,hogy történt mert végülis nem is lényeges.

Az utolsó sorban (Rezia) három fehér aktív tablettám van, és négy zöld placebó. Hétőfig kellett volna az aktívat szednem ,de én még kedden is bevettem egy aktív tablettát és csak utána vettem észre,hogy nem kellett volna.


Menjek el nőgyógyászhoz? Vagy szombaton ugyan úgy folytassam a tabletta szedését,mint eddig akárhogy jön meg a menstruációm?


Holnap kéne megjönnie,akkor most csúszni fog ezmiatt?


2016. dec. 22. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Miért nem tudod elolvasni a rohadt tájékoztatót??

Nem dísznek adják!!!

2016. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ne legyél paraszt! Valószínűleg elolvastam és képzeld,hogy arról ír ha egy nap veszek be kettőt,de én nem egy nap vettem be többet,hanem egy nappal tovább szedtem..
2016. dec. 22. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, csúszni fog, igen. Akkora bajt valószínű, nem csináltál, hogy dokihoz kéne rohanni, hacsak nem valami extra erős hormont szedsz.
2016. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!