Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes legyek? Akkor ha megszakításos módszerrel szeretkeztünk, a vőlegényem elment s rá kb 10-15 percre folytattuk, minden védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,és már van egy 17 hós kislányom.Elősször fordult velünk elő,és kicsit kétségbe vagyok esve,nem szeretnénk most még gyereket,és abortuszra sem szeretnék menni,gyógyszert nem szedhetek a betegségem miatt.Tudom,hogy felelőtlenség volt tőlünk.
2010. máj. 3. 15:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

66,75%

Az én módszeremmel ez jött ki.

2010. máj. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem vajmi kevés...

Ha ennyire zavar, azért vegyél egy tesztet.

2010. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Attól is függ,hogy neked volt-e épp peteérésed.Az elég baj,hogy miután elment folytattátok,mert az előváladékban maradhattak spermiumok.72 órás tabiból már kicsúsztál?
2010. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
lehetséges. ugyanis ez nem védekezés. de ha már ugyis a vőlegényed, akkor ugyis lesz hova szülni, nem?
2010. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
de tényleg.. ha nem akarsz gyereket, akkor 72 oras.
2010. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a magas hormontartalma miatt nem szedhetek semmi ilyet,így erről sajnos lecsúszok.Am még nem telt el 72 ra csak huszon x
2010. máj. 3. 15:58
 7/16 anonim ***** válasza:
Kb félidőben vagy vagy most múlt el,esetleg most fog megjönni a mensid? Mivel utólag tenni már semmit nem tudsz (72órást ugye nem vehetsz be),ezért marad az ima és a latolgatás.Félidőben van a legnagyobb esélyed a teherbeesésre,persze esély mindig van,de akkor a legnagyobb a peteérés miatt.Szóval számold ki,hogy hol tart a ciklusod,aztán 2 hét múlva tesztelj.
2010. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
de miért nem lehetett védekezni? 23 évesen nincs annyi eszed, h ha nem akarsz gyereket, akkor folhuzza a pasid azt a rohadt gumit? vagy legalabb felraktok 1 kupot? ne már.
2010. máj. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kb kicsit több,mint 1 hete múlt el
2010. máj. 3. 16:07
 10/16 anonim ***** válasza:
Hány napos átlagban a ciklusod?
2010. máj. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!