Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes legyek? Akkor ha megszakításos módszerrel szeretkeztünk, a vőlegényem elment s rá kb 10-15 percre folytattuk, minden védekezés nélkül?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok,és már van egy 17 hós kislányom.Elősször fordult velünk elő,és kicsit kétségbe vagyok esve,nem szeretnénk most még gyereket,és abortuszra sem szeretnék menni,gyógyszert nem szedhetek a betegségem miatt.Tudom,hogy felelőtlenség volt tőlünk.
2010. máj. 3. 15:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
csak szólok, h semmit nem ér a számolgatás. bármikor teherbeeshetsz.
2010. máj. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze,bármikor teherbe eshet!Mivel ebben az esetben más nem maradt,mint az ujjakkal való malmozás vagy a számolgatás,szóval ezért próbálok vele számolni,hogy kb.félidőben volt-e vagy sem.
2010. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hat, kell 1 kis szerencse, akkor nem lesz terhes. de amugy ezt neked orvos állapitotta meg, h nem szedheted, vagy csak ugy kitalaltad?
2010. máj. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Általában 26 napos a ciklusom.Am meg igen orvosok mondták,hogy nem szedhetek semmi hormonos cuccot,mivel tüdőembóliám van és ez miatt véralvadásgátlót szedek
2010. máj. 3. 17:10
 15/16 anonim ***** válasza:

Termékeny időszakban egészséges párnál kb 20% esély van a teherbeesésre. (Ez persze akkor, ha az egész adag beléd megy ..)Van rá esély, hisz a húgycsövében maradtak még valószínűleg spermiumok az előző aktusból, amik a következőnél az előváladékkal együtt szépen kimosódtak". Én a helyedben nem szórakoznék ilyennel, ha nem akarok gyereket/abortuszt.

Nem túl nagy az esély rá...reménykedj.

2010. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a módszerrel egy év alatt 100-ból 35 nő esik teherbe. Viszont valószínűleg az első menet után meradtak a párod péniszében spermiumok, amik a köv menetnél az előváladékkal együtt kimosódtak. Plusz pont termékeny időszak körül is vagy.
2010. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!