Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kb egy órája vettem be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb egy órája vettem be a szokásos fogamzásgátlómat, most ment a hasam, valószinűleg ami tejet ittam attól. Hogyan cselekedjek ezek után? Barátommal nem tervezem hogy együtt leszünk csak csütörtökön és még 10 tabletta van hátra a csomagból.

Figyelt kérdés
2008. okt. 7. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Többszöri hasmenés után lehet csak baj, egytől a gyógyszer még felszívódik. Nőgyógyász és belgyógyász egybehangzóan állították.
2008. okt. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
bocs, de nem igaz, amit az előttem lévő irt. Egyértelműen nem szivodik fel 1 óra alatt. A téjékoztatón nézd meg, mit javasolnak. Valószinűleg kieg. védekezés ajánlott 7 napig.
2008. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Semmit.Folytasd holnap a következővel uú.fennáll a védelem nyugi.Csak tartós/napokig tartó hányás,hasmenés esetén van gond.Nem kell ma többet bevenni.
2008. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát az én tabimra spec azvan írva h hányás hasmenés esetén kiegészítő védelem ajánlott. olvasd el sztem is a tájékoztatóját a tabidnak
2008. okt. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondoljátok már meg, ami a hasmenés során kijön, az a végbélből jön, de legdurvább esetben is a vastagbélből, viszont ekkor a tabletta még kb. a vékonybél szakaszban tart. Már hogyne szívódna fel? Több órát tölt el csak a gyomorban! Többszöri hasmenés esetén előfordulhat, a szervezet felszívódás nélkül továbbítja, de egy hasmenéstől aztán semmi nem fog történni. És mint mondtam, ezt belgyógyász és nőgyógyász egybehangzóan állították. Én hiszek nekik meg a józan eszemnek. Tehát nem hülyeség, amit írtam.
2008. okt. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
2 hete kb. ugyan így jártam, másnap elmentem a nőgyógyászomhoz aki azt mondta semmi probléma, a hasmenéssel nem ürül ki a szervezetből a gyógyszer csak esetlegesen a hányástól.Az is attól függ hány óra telt el a gyógyszer bevétele óta mert a gyógyszer kb. 3-4 óra alatt szívódik fel!Szóval ne parázz nincs gond!
2008. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!