Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésénél mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésénél mi számít súlyos hasmenésnek?

Figyelt kérdés
Elég sokszor előfordul, hogy tabletta bevétel után egyszeri híg székletem van. Ilyenkor is pótolni kell a gyógyszert, vagy csak akkor ha óránként, többszöri híg székletem van? A betegtájékoztatón az áll hogy súlyos hasmenés esetén kell pótolni. Na de mi számít annak?
2017. jan. 1. 20:50
 1/4 HPéter80 válasza:
Súlyos hasmenésnek az számít ha egymás után több alkalommal történik, és napokig eltart. Melyiket szeded? Nem jó hogy hasmenésed van a fogamzás gátlótól. Talán jobb ha nem szednéd, hiszen van más módszer is erre.
2017. jan. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy a fogamzásgátlótól van. Van, hogy nem eszek egésznap és néha este bekajálok, és olyankor kicsit hígabb a székletem este, ami mindig valahogy a tabletta bevétele után következik be.

Kicsit most megnyugodtam, mert sosem volt még olyan h többször ment volna a hasam a bevétel után

2017. jan. 2. 13:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként jangee 3/0,02
2017. jan. 2. 13:52
 4/4 anonim válasza:
Az hasmenésnek számít ha egyik nap este fél 9kor volt lágyabb széklet és utána semmi, de másnap pedig fél 6 körül megint lágyabb széklet?
2019. jan. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!