Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legjobb fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb fogamzásgátló módszer manapság? Tablettától libidóm nulla lett, van amitől megmarad?

Figyelt kérdés
3 évig nem volt kapcsolatom,most viszont újra van baártom és gumival nem az igazi. Régen szedtem fog.gátlót,de a libidóm kb 3 hónap után annyira nulla lett,hogy gyakran éreztem azt, örökké tudnék szex nélkül élni..Pedig a legkisebb hormontartalmú gyógyszer volt. Esetleg tudtok valami újdonságot ami hasonló biztonságú mint a tabletta? Még nem szültem 20éves fiatal vagyok.
2017. jan. 4. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
a hisztis pi..csa jellem
2017. jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

3 éve még csak 17 éves voltál, tehát még alakultak a hormonjaid, egyáltalán nem biztos, hogy a libidód most is nulla lenne fog. gátló mellett.

Megpróbálod, max. nem jön össze.

De ha nincs más mód, az óvszert is meg lehet szokni, el lehet fogadni, jobb, mintha terhes lennél vagy egyáltalán nem szexelnél, nem? :)

2017. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
spirál,pesszárium?
2017. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most ami "újdonság" a Nuvaring, nekem is ez van, mert a tablettától kiszáradtam teljesen! Emellett a libidó is jó és a szárazság is megszűnt :)
2017. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lenyelés
2017. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Farkaspóz, anál.
2017. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is jól jönne ezzel kapcsolatban pár NORMÁLIS tanács.21N
2017. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!