Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta szedése esetén teljesen kizárt, hogy terhes legyek? 19 L

Figyelt kérdés
Rendesen szedem a tablettákat de azért egy picit félek attól hogy esetleg ennek ellenére is teherbe eshetek. A barátom mindig bennem szokott elmenni és óvszert nem használunk, így a tabletta az egyetlen védekezés. Van rá esély, hogy bekövetkezik a baj vagy nem kell aggódnom?:(

2017. jan. 13. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 1 % esélye van. Hogy ez eléggé az aggodalomra,azt döntsd el
2017. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van rá esély csak kicsi, néhány tized százalék
2017. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Minimális hibaesély mindig van, de minden védekezési módszernél, a 72órás tabletta se 100% ahogy pl a sterilizáció sem, mindig van akinél befuccsol. A szexszel jár hogy benne van a pakliban a dolog. A teljes védelem csak az önmegtartóztatás. Viszont ha nem bízol a tabiban vagy a kapcsolatodban akkor inkább válasszatok egy számodra megbízható (ami miatt nem idegeskedsz így) módszert.

Ha normálisan szeded, nincs antibiotikum, gyógytea és egyebek akkor szinte 0 az esély, de ha megnyugtat akkor minden új levél előtt tesztelj.

2017. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy minimális esélye mindig van.

Ugyanúgy, ahogy a lottónyereményre is, amennyiben lottózol.

Igazából unokatesóm már 13 éves szedi, és még sosem volt terhes, anya is azt szedte, és csak az abbahagyás után 8 hónappal fogantam meg(lehet,hogy már hamarabb is lehettem volna, de ő megvárta,amíg kiürül a szervezetéből a gyógyszer), én másfél éve szedem, és még én sem estem teherbe.

Szerintem ezek azért elég jó referenciák.


21/L

2017. jan. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély, a tabletta nem 100 százalékos megoldás. Nem nagy az esély, de elofordulhat, többen estek már így teherbe.. Ha biztosra akarsz menni, óvszert is használj.
2017. jan. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Van rá esély. Nincs 100%-osan biztonságos védekezési módszer.

Ezért elvileg nem kéne szexuális életet élniük azoknak, akiknek probléma, ha gyerek lesz. Illetve élhetnek ők is, de csak saját felelősségre, és ne a gyakorit terheljék vele, ha mégis teherbe esik a lány, hogy mit csináljanak, mert az csak és kizárólag az ő dolguk.

2017. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is, amíg szedtem, folyton ezen idegeskedtem. Szerintem van rá esély, de csökkenthető, ha a párod nem a hüvelyben élvez el
2017. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!