Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy nő észreveszi ha benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő észreveszi ha benne maradt a gumi?

Figyelt kérdés
Mármint, ha teljesen benne maradt, azt észre lehet venni, lehet érezni?

2017. jan. 14. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Elég bamba nő kell, hogy legyen az, aki ilyet nem venne észre...
2017. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Kétszer fordult elő, egyszer sem vettem észre. Egyszerűen nem érezni, szex közben főleg nem. És kösz kedves első, nem vagyok bamba. Biztos baromi sok tapasztalatod van... Tampon például volt már benned? Annak is az a lényege, hogy nem érezni.
2017. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Képzeljük el a dolgot. A pasi felhúzza a gumit, bent marad a nőben. Nem tűnik fel, hogy mikor a pasi kihúzza, akkor a pasin nincs gumi? Ergo nagy valószínűséggel benne maradt. Meg szerintem érezni is lehet, bár még soha nem maradt bennem.:)
2017. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
39%

Igen Szívem...biztos úgy igaz, ahogy te mondod...


De úgy, mint a tamponról a gumiról is tudom, hogy bennem volt ....Kapaszkodj meg a guminál még azt is ellenőrzöm, hogy nem szakadt-e el...


De gondolom benned már tampon is maradt és már túl vagy eseményutánin is és abortuszon is.


Gratula!


Kösz, hogy megerősíted a válaszom! ;)

2017. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves első és negyedik. :) Ritka bunkó vagy. Hogy jön ide az abortusz, vagy bármi más? Az volt a kérdés, hogy érezni-e. Nem az, hogy más módon észreveszik-e. Az természetes dolog, hogy, ha volt a pasin, de később nincs, akkor valahol mégis lennie kell. Előbb lehet értelmezni kéne a kérdést és némi kulturált viselkedést mutatni.
2017. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%

Kedves #2,#5-ös!


Köszönöm, ezt (bunkó) tőled bóknak vettem!


;) Kellemes napot neked!


#1,#4-es

2017. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bennem maradt már és nem vettem észre.
2017. jan. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha nem vetted észre végül hogy került ki onnan?
2017. jan. 14. 20:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Bennem maradt mar.de akkor mar szex kozben ereztuk mindketten hogy valami nem oke.nem tudom leirni mit ereztem.valami kenyelmetlen erzes...aztan parom megnezte mi van es latta hogy nincs rajta az ovszer.hat elegge megijedtem.en nem lattam,akkor mar nem ereztem.de szerencsere o kitudta szedni.nem volt kellemes.
2017. jan. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En inkabb arra lennek kivancsi hogy tud egyaltalan lejonni es bent maradni?
2017. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!