Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek, vagy mi a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek, vagy mi a baj?

Figyelt kérdés

Óvszerrel védekezünk a barátommal,szóval ezért sem értem...

Múlt hónapban 23. napra jött meg a menstruációm (mindig 28-ra jön meg,max 1 nap eltérés szokott lenni) Jött rendesen úgy ahogy szokott. Erre rászámoltam megint 28 napot,ami péntekre esett volna,de még azóta se jött meg,pedig azt hittem,mert pénteken úgy fájt a hasam,mintha megjönne,de mégse történt semmi...20L



2017. jan. 15. 13:34
 1/4 RRR ***** válasza:
45%

lehet,hogy beteg leszel

vagy már vagy

nem valószínű,hogy terhes vagy,ha megfelelően védekeztetek és nem jutott sperma a hüvelyedbe

2017. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Száz oka is lehet ilyen kis csúszásoknak, akár egy felfázás vagy stressz. Ha nagyon aggódsz, pár nap múlva csinálhatsz egy tesztet, de ha nem szakadt ki a gumi, végig rajta volt, és stb, kb lehetetlen, hogy terhes legyél.

Viszont ha több hónapon (asszem nagyjából fél évet szoktak mondani) keresztül rendszertelenül jön meg úgy, hogy előtte pontos volt, keresd fel a nőgyógyászod.

2017. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ovszer nelkul szeretkeztunk a gyogyszer miatt, tehat igy jutott

Koszonom a valaszokat!

2017. jan. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elozo vagyok, elfelejtettem irni hogy ugyanez a problemam van, szoval nekem is segitettetek😀
2017. jan. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!