Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez esetben mennyi esélye van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez esetben mennyi esélye van a teherbeesédnek? Ill mikortól kezd el ujra védeni a gyógyszer?

Figyelt kérdés

Több éve szedek fogamzasgatlot, viszont most eloszor fordult elo velem, hogy elfelejtettem kiiratni es igy csak EGY HÉTTEL KÉSÖBB kezdtem el szedni a gyogyszert mint ahogy kellett volna.

Abban az egy hétben szexeltunk a parommal, de vigyáztunk. Megis mennyi az eselye hogy teherbe eshettem?

Miko kezd el hatni ujra a gyogyszer?


2017. jan. 19. 22:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Tekintve, az előzőleg éden sokáig szedett tablettával szerintem kevés.
2017. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

"Vigyáztunk".

De hogy? Gumival? Mert ,ha igen akkor nem lehetsz terhes.

Ha megszakítással azt,ugye tudod ,hogy nem normális védekezés!!! Ebben az esetben lehetsz terhes !!

Miért utólag kell rinyálni?? Miért nem.lehet előbb gondolkodni,aztán ész nélkül szexelni??! Istenem a szexet,miért nem észhez kötik!!!?

Mégis hány éves vagy?

2017. jan. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!