Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring hüvelygyűrűs kérdés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring hüvelygyűrűs kérdés?

Figyelt kérdés

Már egyszer colt hüvelygyűrűm, kb. 2 éve.

Megjött a menstruációm 17.én, felhelyeztem a hüvelygyűrűt. Tegnap azt hittem hogy elmúlt már a vérzésem, ezért a párommal akkor kihasználtuk a hüvelygyűrű adta lehetőségeket. Volt 1 aktus. Reggel láttam hogy még vérzek egy kicsit. Ebből lehet gond? Lehet az gond, hogy a felhelyezéstől számítva 5 nap után élvezett belém a párom és nem 7?



2017. jan. 22. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:

A vérzés nem gond, nekem 2év használat után is így van: felteszem, egy napra abbamarad, majd 1 napra visszatér még.

Ha a menzeszed első napján tetted fel akkor nem gond, ha viszont nem az elsőn akkor lehet baj, mert akkor kell várni 1 hetet szigorúan!

2017. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Első napon tettem fel, azóta már meg is jöt a mensi :)
2017. febr. 13. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!