Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek igy be esemeny utanit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek igy be esemeny utanit?

Figyelt kérdés
2napja szedek mirabella fogamzasgaltot es ugy meg is van a menstruáciom es a masodik napon csinaltuk gumi nelkul es el is ment bennem ketszer. Olvastam neten hogyha a mensi elso napjan kezdem el szedni mar az 5. Nap utan vedelmet nyujt de en meg csak a 2.nal jarok.. van igy ertelme 72oras tabit bevenni hogy 2 napja szedek fogamzasgatlot es meg is van a menstruaciom?

2017. febr. 4. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Akkor azt is kellett volna olvasnod h ajanlott egy honapig mig tuti a vedelem beallasa meg ovszert haszbalni!
2017. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tudod hogy nem védett a második napon még a gyógyszer. De engeded hogy beléd élvezzen. Ennyi ésszel minek szexelsz?

Abszolút hidegen hagy mit fogsz csinálni mert szánalmas vagy a kérdéseddel együtt

2017. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hét kell minimum a védelemhez. Nem tudom sajnálni az ilyen embereket ha terhesek lesznek. Menjél ma is engedd élvezzen beléd párszor!
2017. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne esemény utánit vegyél be, hanem teszttel vagy orvossal állapíttasd meg, hogy terhes vagy-e. Ha igen, akkor pedig tartsd meg, mert ő a te gyereked, és veletek ellentétben egyáltalán nem tehet a saját létezéséről. És még mielőtt lehurrognak engem az abortuszpártiak, hogy itt még nincs szó élő gyerekről, megírom, hogy a magzat már embrió korától, sőt, a fogantatása pillanatától él, fizikailag és lelkileg is érez, és sejtszintű memóriája van. Az esemény utáni, HA TÉNYLEG TERHES VAGY, nem egy utólagos fogamzásgátló (mert ugye már megfogant a baba), hanem egy korai abortuszt előidéző tabletta. Ha meg nem vagy terhes, feleslegesen vetted be ezt az erős cuccot. Nekem sajnos van tapasztalatom ilyesmikben, most anyuka vagyok, és semmit nem bántam soha úgy életemben, mint hogy anno visszaküldtem két kisangyalt az égbe. Úgyhogy bátorság! És ha terhes vagy és ez gondot jelent, VAN SEGÍTSÉG! Terhesség alatt és szülés után is! Ismerek jó pár ilyen szervezetet, írj, ha szükség lesz rájuk! (És tudom, most jön a gyűlölködő lehurrogás... :-)
2017. febr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolso koszonom, nem lett vegul baj megjott rendesen a megvonasos verzesem amint elfogyott az elso level es esemeny utanit se vettem be az orvos szerint felesleges lett volna nagyon kicsi esely volt a teherbeesesre
2017. febr. 27. 00:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Huhh, most megnyugodtam! Jó védekezést! Ha pedig esetleg egyszer megint gyanút fogsz, hogy terhes lehetsz, írj ide gyorsan! És mentsd el az előző válaszom és szívleld meg, mert fontos!! :-)
2017. febr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!