Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (részletek lennt)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (részletek lennt)

Figyelt kérdés
tegnap szexeltünk a barátommal,nekem ő volt az első.Elosször óvszer nelkül kezdtük,csak kesőbb húzta fel.És attol félek hogy terhes lettem!?lehetséges ez?
2010. máj. 8. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, 2-3 hét múlva vegyél tesztet. Mikor volt meg utoljára a menstruációd? Attól is függ, de nem túl nagy a valószínűsége.

Én nem tudom miért kell ilyen felelőtlen hüjének lenni...

2010. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2010. máj. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát 5.-én ment el.
2010. máj. 8. 11:30
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem bennem ment el.
2010. máj. 8. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Csinálj tesztet. És ha még nem is ment el benned, ott az a híres-neves előváladék.
2010. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem szinte kizárt, ne izgulj... én is így veszítettem el, és nem volt semmi. de azóta fog.gátlót használok, a biztonság kedvéért.
2010. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes, előváladékról hallottál már??


Első válaszoló: ha már leszúrsz valakit, hogy szerinted hüLYe, akkor legalább helyesen írd le a szót...

2010. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy terhes vagy.


Isten ezzel bünteti azt, aki szeretkezik.

2010. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én negatív tesztel születtem :)
2010. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!