Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az isten szerelmére! Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az isten szerelmére! Mi a retekért nem tudnak védekezni a fiatalok? Miért szexelnek ész nélkül utána meg jönnek ide sírni hogy jaj így terhes, úgy terhes?

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy igen jó kérdés... :D
2010. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
neked mi a foglalkozásod? amúgy szerintem azért mert a gumi kényelmetlen, és nem feltétlen okoz a fiúnak örömöt, próbálja rávenni a lányt a megszakítottra aztán jön a baleset. Fogamzásgátlót meg vagy a szülők ellenzik, vagy a leányzó fél a mellékhatásoktól (ami egyre kevesebb van)
2010. máj. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
mert felelőtlenek, mert hülyék, mert naivak...komolyra fordítva a szót szerintem azért mert fiatalok, éretlenek. és nincsenek tisztában vagy magával a nemi szervrendszer működésével ( olvashattunk már igen érdekes és mulatságos kérdéseket), vagy egyátalán a fogamzásgátlási lehetőségekről, vagy tisztában vannak csak nincsen rá pénzük. ( itt megjegyezném, hogy valóban botrányosan sokba kerül a fogamzásgátlás manapság, meg kell nézni egy doboz gumi, vagy a fog. gátló tabletta árát majd érdemes ezen elgondolkodni). Fiatalok még, és látszik, hogy még szükséges nekik a biztos szülői vagy legalábbis felnőtt háttér akire támaszkodhatnak, így ide írják ki a kérdést mert ugyebár anyunak nem merem elmondani, így kiírom ide.Nemhogy fogná magát venne egy tesztet vagy elmenne orvoshoz. Én megoldást a terjedelmesebb/kihatóbb felvilágosításban, az alacsony árú fogamzásgátló eszközökben, a nőgyógyászati vizsgálatok szélesebb körű megismertetésében, az abortusz ingyenessé tételében látnám.
2010. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert hülyék, most komolyan.

Nem kell sajnálni azt se, aki megszakítás mellett lett, terhes... ha olyan hülye volt, hogy az önző pasijának elnézte, hogy nem hajlandó gumit húzni, bakker, én ettől megyek a falnak...

Meg aki szedi a tablettát, és csak "egy szemet"felejtett ki...

Nem olyan bonyolult dolog azért a fogamzásgátlás, hogy ennyire ne lehesen konyítani hozzá...

2010. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt birom ezekben a lányokban hogy azt sem tudják hogy milyen módon lehetnek terhesek.


PL:

-1- nem használtunk óvszert de a pasim nem ment el. Lehetek terhes?


-2- a pasim a fenekembe élvezett, lehetek terhes?


Vagy mikor hülye kérdésekkel jönnek:


ciki ha 14 évesen szűz vagyok?

első szex a barátommal, védekezzünk? stb.


Én nem tudom de érdekesnek tartom hogy szexelni van agyuk, de védekezni már nem?


Az ilyen lányokat ugy tarkon vágnám.....de a fiukat is hogy annak sincs annyi esze hogy "héé védekeznünk kéne".

2010. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben igazából az a durva, hogy 14 évesen nem tudják, hogy lehetnek terhesek!! Mi nem voltunk k.rvák 14 évesen, akkoriban még az is ciki volt ha valaki 16 évesen nem volt szűz, de mindenki tudta, hogy ÓVSZER!! kell, ha nem akar valaki terhes lenni. Ezek mind buta, igénytelen r.bancok, akikre tojik anyjuk-apjuk magasról, iskolába biztos nem járnak, különben már kb. 12 évesen felvilágosították volna őket, csak discoba rázzák magukat, meg kúrni azt van eszük. Remélem mind meghal aidsben meg szifiliszben XD Egyébként nekem a személyes kedvencem amikor "14 éves vagyok, komoly kapcsolatom van már fél éve" ... sírni tudnék, komolyan. 21/N
2010. máj. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne pörögj ezen. ilyen mindig is van/volt/lesz. amíg az ember nem a saját bőrén tapasztalja meg, mennyire felfordul ez élete egy nem kívánt terhesség miatt, addig leszarja a biztonsági tanácsokat. nagyon kevés az okos tini, aki más kárán tanul, a többi meg felelőtlenkedik és azt hiszi, vele ez nem történhet meg.
2010. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, és a vicc tényleg az, amit előttem leírtak. Nem volt olyan régen az, hogy én otthagytam az általános és középiskolát, de aki 15-6 évesen már nem volt szűz, azt alaposan kicikizték a fiatalok, most meg olyan kérdések százai vannak itt, hogy 14-5 évesen gáz e még szűznek lenni!? Az iskolában szerintem jobb felvilágosító órát kéne bevezetni, az az évi egy magyarázat hogy miből áll egy női ciklus, semmire sem jó. A "gyerekeket" a test működése mellett a szexualitásról és az óvszerhasználatról is fel kéne világosítani, mert úgy tűnik ezt egyre kevesebb szülő teszi meg otthon. De ha kétszer hallja a gyerek, akkor sincs semmi gond. Ezen felül, nekünk 8.-ban levetítették a Néma sikoly című filmet bioszon. Mindenki megrökönyödve, sírva ment ki szünetre, annyira durva volt ez még akkor. Azóta se mertem még egyszer megnézni, de azt hiszem ez volt az ami hatott, hogy ne legyek felelőtlen tini. Lassan olyan kérdéseket kell már sajna feltenni, hogy "20 éves vagyok, gáz hogy még nem volt abortuszom?" 20/L
2010. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!