Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzásgátló tablettáv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzásgátló tablettával hasonló tapasztalatok? A többi lent.

Figyelt kérdés
16. októberben szültem, karácsonykor megjött bőséggel 4 napra.. Aztán életemben először elkezdtem szedni a Jangee fogamzásgátlót a mensesem első estéjén (jan.20) már 19-én volt pici pecsételő vérzésem, 20-án picit több, de nem számottevő, aztán bevettem este az első szem tabit, és másnap el is múlt még az a kis pecsételős vérezgetés is. Most tartok a tabletta mentes 4. napomon, és még semmi.. Terhességi tesztet is csináltam, negatív. Bár a párom egyszer sem ment el bennem. Lehetséges, hogy nem is fog megjönni a tablettamentes idoszakban? Másnak volt már ilyen? Tapasztalatokat várnék!

2017. febr. 14. 03:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is Jangee-t szedek és ebben mindig a 4.tablettamentes napon jött meg. Nyugi meg fog jönni ha rendesen szedted a gyógyszert!

22N

2017. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell az előző mondatomban az ebben szó, bocsi:)
2017. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy meg fog jönni, bár attól függetlenül, hogy szedtem a gyógyszert, alkalmaztunk megszakításos módszert is. Hallottam már olyanról is, akinek annyira bekavart a hormon, hogy ki is maradt neki az első levél után.. illetve olyanról is, akinek az első levél közben végig megvolt... :/ Mindegy, jövőhéten felkeresem a nőgyógyászom, ha addig nem történik semmi :)
2017. febr. 14. 13:08
 4/5 A kérdező kommentje:
És amikor Te elkezdted szedni, kedves válaszoló, akkor Neked nem voltak ilyen kavarodások?
2017. febr. 14. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Én most szedem második hónapja szóval eléggé az elején járok még. Első hónapban volt a feléig barna folyásom, hányingerem, mellfeszülés, aztán megjött a menstruációm, onanntól kezdve minden oké. A második hónapban semmi panaszom nem volt. Én is fèltem most, mert az első hónapban a gyógyszermentes héten a 3.nap este már barnáztam, 4.nap megjött most meg semmi nem volt 3.nap... A hasam sem fájt. Aztán 4.nap délután megjött. Pedig eddig mindig borzasztóan görcsöltem első hónapban a gyógyszer mellett is.

Neked azóta nem jött meg ma??

(Előző válaszoló voltam)

2017. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!