Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valakinek van valami hasznos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami hasznos tanácsa? Esetleg hasonló helyzet? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy több mint fél éve fogamzásgátlót szedek eddig még soha nem fordult elő ilyesmi.

Fáj a hasam, hányingerem van, nincs étvágyam.. és vörös folyásom van (tudom, elég undorító de ez van sajnos). Jövőhét utáni kedden kellene megjönnie.. mi történik?



2016. szept. 7. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűleg felborult a hormon háztartásod, menny el nőgyógyászhoz és majd ő felír egy másik fajta fogamzásgátlót,de nincs baj.
2016. szept. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg nem jutsz el dokihoz addig védekezzetek gumival (nekem azt mondta a dokim hogy ha már szedem egy ideje, tehát nem az első 23-hónapban, és jelentkezik közti vérzés akkor védekezzünk másképp mellé amíg tart, ha pedig a következő hónapban is van akkor szóljak!) és csinálj egy tesztet most és a szünetben is. Ezt kérdezheti a doki hogy csináltál-e,ki kell zárni a terhességet és valószínű ír másikat mert ez mégsem jó már.

Amúgy az is lehet hogy csak összeszedtél valamit.

2016. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A folyás utalhat csökkent hatásfokra, úgyhogy mindenképpen használjátok kiegészítő védekezést. Én is hormon zavarra gondolok.
2016. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!