Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 napja késik. A pasimmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja késik. A pasimmal gumit használunk, nem szokott késni, és kajás vagyok. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 18:29
 1/4 anonim válasza:
Ha gumival védekeztetek tuti nem vagy terhes.Bármitől késhet.Akár egy kis megfázás is bezavarhat.Ahhoz,hogy sokat eszel nincs köze a terhességnek.5 nap alatt nem eszik többet egy terhes nő.Ne izgulj!28 hetes kismama.:-)
2008. okt. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
igen terhes vagy . EZ TUTI
2008. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki a gumi nem lehetsz terhes.De ne idegeskedj ezen mert attól is késhet.
2008. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem a múlt hónapban 50napot késett,tehát kimaradt,elmentem orvoshoz és kiderült,h. egy kis cisztám van,de 5napos gyógyszerkezelés után ez elmúlt és megjött.Én 2hét után mentem el orvoshoz,mert szintén paráztam,h. terhes vagyok.
2008. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!