Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette mellett barnás vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette mellett barnás vérzés?

Figyelt kérdés

Lassan másfél éve szedek lindynette tablettát. A szedési szabályokat szigorúan betartom, egyszer nem sikerült csak beszedni, azt is azért, mert betegség miatt kihánytam a tablettát. De akkor is a leírásnak megfelelően jártam el.

Most, egy héttel a heti tablettaszünet előtt 2-3 napja barnás foltot láttam a bugyimon, mintha valami nagyon kicsi vérzés lett volna.

Mennyire normális ez?

Nemrég voltam az orvosnál szűrésen, ultrahangosan is megnézett, semmi gondot nem talált.

Mitől lehet ez?


2017. febr. 17. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :) Nekem is ugyanez vol a problámám másfél éve. Lindynettét szedtem, és barnás folyásom volt tőle. Sőt volt olyan, hogy nem jött meg a menszeszem. Én is elmentem dokihoz, semmi gond nem volt.

Irt fel egy másik tablettát. Most a Velgyn-t szedem. Nekem azóta semmi problémám nincs :) De egy ugye mindenkinél változó lehet! :) Kinek hogy szokja meg a szervezete.

Ne aggódj, nincs semmi baj. Ha nem múlik el, akkor menj el mégegyszer dokihoz, és kérd ki a véleményét a gyógyszerváltásról :)

Remélem tudtam segiteni :)

SZép estét!

28 L

2017. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál :)
2017. febr. 18. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!