Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? 2 hónapja szedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? 2 hónapja szedem a fogamzásgátlót és mindig pénteken fogy el és utána héten szombaton veszem be az első szemet. Ez mindig így jön ki de mindig más dátumra esik. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom, de sztem mindig ugyanazon a napon kellene az utsót és elsőt bevenni. Mármint, ha te pénteken veszed be az utsót, akkor másik hét péntekén kellene az elsőt. Nekem legalábbis így van a tájékoztatóban, és én már 7 éve szedem, és még semmi gondom nem volt vele. Olvasd el még egyszer a tájékoztatót inkább. Amúgy a február most nekem is bekevert. Sajnos.

23/Nő

2010. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

akkor éve óta rosszul szeded.

Tegyük fel: kedden beveszem utolsót, 7 napos szünet:

1. szerda, 2. csüt, 3. péntek, 4. szombat, 5. vasárnap, 6. hétfő, 7. kedd.

Kövi szem: szerdán.

Tök logikus, egyik hét kedden abbahagyod, másik szerdán folytatod.

2010. máj. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ige ez így van ahogy az utolsó válaszoló mondja mert a 8. napon kell bevenni
2010. máj. 9. 18:21
 14/17 anonim ***** válasza:

18:04 tényleg rosszul tudja, elég gáz h 7 éve nem tudsz olvasni..xD 7 nap a szünet!!!tehát beveszed a 21-et és utána 7 nap, kijön a 28 ciklus,tehát NYOLCADIK!!!napon veszed be a köv.levél első bogyóját.

Örülj, h még nem lettél terhes, 23 évesen ezt elszámolni?????jézusom

2010. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
jó, hát terhes nem lesz tőle, mert ha kevesebb mint 7 nap a szünet akkor ok, ha több akko lehet az...de furán szedi...
2010. máj. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
amúgy kérdező tök okos vagy h ezt tudod, nem is értem mirt nem érted a többit :D
2010. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
értettem csak 100%-osan biztos akartam benne lenni :D
2010. máj. 10. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!