Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináljunk hogy ne fájjon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljunk hogy ne fájjon neki?

Figyelt kérdés
A párom és én, most vesztettük el szüzességünket, de amikor felhúzta a kotont azt mondta fáj neki. Ez mért van? Rosszul vette fel?

2017. márc. 12. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Csak nem akar gumiba szexelni.

Ilyen egyszerű, csak nem meri mondani.

2017. márc. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

persze, fáj neki... hány éves vagy királylány?


amikor kőkemény a farkam, akkor az sem fáj, ha a csaj teljes erejéből szorítja, de egy koton az fájna mi?

2017. márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha hiszitek ha nem tényleg tud fájni ha nem jó a koton méret.Én nekem eddig egyik sem volt jó és fájt. Valószínű hogy kisebb,vékonyabb az a koton mint a farka és ezért fájt neki (vagyis nekem ezért fájt)
2017. márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

fogjál már egy kotont, ami fájdalmat okozott neked, és tölts bele egy kis vizet... mikor 5 liter van benne, akkor szólj, hogy neked akkora farkad van, hogy a kotonba belefér 5 liter víz, de neked szorítja a farkad.



Btw, a méret leginkább a hosszára vonatkozik, tehát ha kicsi, akkor esetleg nem ér végig, de az egyéb faktor csak egó tuning, hogy neked nagyobb kell.

2017. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó ez hülyeség. Nekem is volt olyan amikor véletlenül valami kisebb átmérőjűt sikerült beszereznem és rohadtul szorított. Fájt.
2017. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

ha csak félig kemény langyik vagytok, akkor fájhat, egyébként egy koton mint mondtam 5 liter vizet simán benyel (ennyivel tesztelik a szabvány szerint), de persze nektek fájdogál...


ezzel 18 éves szűz csajokat lehet etetni max, esetle tényleg langyik vagytok

2017. márc. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó: Mivel te állítod ezt egyedül, így a napnál is világosabb, hogy miért nem érted meg és tudod elfogadni mindenki más álláspontját, tapasztalatát. Vékonyka farkad van, sosem éreztél olyat, hogy szorítana a gumi. A méreted miatt meg kisebbségi komplexussal küzdést amit úgy próbálsz kompenzálni, hogy lelangyizol meg puha farkúnak titulálsz másokat. Kiérződik az írásodból a frusztráció, az irigység és a düh 😉
2017. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
*küzdesz
2017. márc. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%
éppen ellenkezőleg. mivel ilyen területtel foglalkoztam sokat, így pontosan tudom, hogy a koton méret egy marketing fogás, amivel a gyártók élnek (mint amikor elmagyarázzák a tulajnak, hogy neki muszáj a 210 lóerős BMW-t választani a 200 lóerős Audi helyett, mert az utóbbi annyival bénább lesz, hogy már a járókeretes nagymamák is lelépik).
2017. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

egyébként a kérdező problémájára is megvan a megoldás. vegyen a párjának egy extraklasszis duplajumbó méretű kotont.


Aztán láss csodát a srác arra is panaszkodni fog, pedig az már egy elefántnak is elegendő lenne.

2017. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!