Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha használunk gumit, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha használunk gumit, és mielőtt elmegyek megszakítom az aktust akkor ugye semmi esélye hogy a barátnőm terhes?

Figyelt kérdés

2017. márc. 23. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,vehetjük 0-nak azt az esélyt.
2017. márc. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
De ha már használsz gumit, akkor minek akarod megszakítani az aktust?
2017. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, azért mert semmi pénzért nem szeretném ha a barátnőm terhes lenne, és szerintem ez egy apró áldozat a cél érdekében.
2017. márc. 23. 21:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem apró áldozat. Pont a lényegről maradsz le. Ha gumit használsz, akkor minek megszakítani. Véd az, ha csak nem lyukasztod ki.
2017. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Akkor biztos, hogy nem de így annyi az élvezet mintha be sem tetted volna. Nagyon sokan gumi nélkül csinálják és a végén a lány száába mennek el, szerintem ez egy jó megoldás.
2017. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Utolsónak: nem minden csaj szereti ha a szájába kap totálba egy adag g*cit már bocs... Plusz a megszakítás nem hatásos, lévén, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. Okosabb lettél volna ha csendben maradsz.

20L

2017. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
ha ennyire gorcsos vagy h gumi + megszakitas ne is szexelk az eletbe mert 100%os biztonsag nincs. miert nem csinalod vegig? mi a te farkad sterimob????? felsz h kiszakitja ha elvezel vagy mi???!! tenyleg ne szexelj...
2017. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha úgy használod a gumit, ahogy a használati utasítás írja, kizárt, hogy terhes lesz a barátnőd. Ennyire azért nem kell parázni... Szerintem felesleges megszakítani, én nőként pont azt a részt szeretem a legjobban, amikor a párom belém élvez (nyilván ő is). Másfél évig védekeztünk gumival ezidő alatt nagyjából 250-300 db-ot használtunk el. Egyikkel se volt semmi gond, nem lettem terhes. Pedig mindig bennem ment el gumiban. Azóta már fogamzásgátlóra váltottunk, de ez lényegtelen. Nyugodtan élvezz a barátnődbe gumiban, fantasztikus érzés. De én azt mondom, aki ennyire fél, annak nem való még a szex.

20N

2017. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akárhogy védekeztek, nincs totál 100%-os védekezés! Szerintem csak akkor szexeljetek, ha a következményét is be meritek vállalni. A szex NEKTEK kellemes időtöltés, az abortusz pedig a közös BABÁTOKNAK a kivégzése.
2017. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 bellabo válasza:
Negatívoknak üzenem hogy itt van még egy ember akinek a barátja így csinálja. mielőtt elmegy, kiveszi és a mellemre élvez persze rásegítve szájjal és mégis élvezi a fiú. Hidd el kérdező ha biztosra akarsz menni és nem sajnálod hogy nem mész el a barátnődben, nem lesz baj 😋mi csak azért is csináljuk így mert a nővérem gyárilag hibás (lyukas) gumit használt és három hét múlva lesz az abortusz :/ , szóval ha parázol nyugodtan csináld így ha jó neked, ne figyelj arra amit más mondd h pl nem is kéne szexelned, de igenis ez az élethez tartozik és vannak olyanok akik fokozott elővigyázatosággal védik meg barátnőjük a terhességtől! :) no para semmi gond nem lesz. ;)
2017. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!