Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 5 eve szede fogamzasgatlot,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 eve szede fogamzasgatlot, kellene szunetet tartanom?

Figyelt kérdés
Gestomix 20 at szedek. 25/L
2017. márc. 31. 10:03
 1/9 Lassmich Ruhe ***** válasza:
17%
Igen, x időközönként 3 vagy 6 hónapot kell kihagyni, ezt gyógyszere válogatja. Kérdezd meg a gyógyszerészt, ebben ők az igazán profik.
2017. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Miért nem tudol egy orvost megkérdezni?? Nagyon nehéz??!

Inkább hallgatsz az itteniekre.

Mondjuk én azt mondom neked (azt sem tudod ki vagyok) ,hogy igen tarts 2 év szünetet. Akkor elhiszed?? Istenem.....

2017. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem!!! Nem kell. Felesleges. Majd akkor abbahagyod ha akarsz babát. Ne játssz a hormonjaiddal. Többet ártasz a szüneteléssel mintha szednéd folyamatosan.
2017. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 3-as ahogy látom te is csak az észt tudod osztani,meg kötekedni másokkal!! Még hasznos választ nem láttam itt tőled,csak szegény miss nem tudom kit V-t kritizálni.

Ez igazán szánalmas,látom nagyon unatkozol. Honnan tudod,hogy miss V vagyok? Miss V -nek 59%-a volt,neki aki meg írta a 2 es komit,annak nincs is százaléka. Úgyhogy mellé lőttél drága..

Talán már kisem mered írni a nevem?!

De igazán sajnállak ,hogy ilyen szánalmas,unalmas életed van ,hogy mások válaszai után nyomozol,és még priviben se vagy hajlandó válaszolni,mert nem mered vállalni a neved....

Igazán sajnállak ,de tényleg!!

Puszillak: miss nem V vagyok..

2017. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
#5: Ha nem ő vagy akkor miért reagálsz mindig ezekre?:D de ő vagy másik regivel. A cuki stílusoddal lebuktatod magad. Ja és azt figyelek amit akarok. A neved meg ha kiírom mindig törölteted a kommentet :D plusz minek tartod számon hogy cigó V-nek hány százalékos válaszai vannak? Te olyan buta vagy mint a föld. A privijeidet meg szerintem meg sem kapom mert mikor egyszer írtál nekem, tiltottalak. Szóval menj a telepre. A sok ingyenélő gondolom vár téged ott kint. Még sok sok hasznos tanácsot kérünk tőled a jövőben hisz olyanokat csak te "tudol" írni ;) pussz!
2017. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
A mai fogamzásgátló tabletták már annyira minimális hormont tartalmaznak, hogy nem szükséges szünetet tartani a szedése során. Elég akkor abbahagynod, ha babát tervezel.
2017. márc. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

#6: Aztaa megint egy igazán nőies megnyilvánulás. Le is mentettem a többi közé :DDD

Nem szólsz hozzám. Húha.. mint a dedóban :D

Amúgy meg bárki rád talál nyugi.

F*ssz**pó sz****rházi meg a te cigó anyukád ;) puszika!

2017. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja és engem sajnálsz mikor neked van itt ezer regisztációd és abban éled ki magad hogy szidsz másokat. :D

Plusz folyton hajtod ugyanazt. És ocsmán módon beszélsz. De a magadfajtádnál megszokhattuk :) a magyar emberek béréből vonják le az ilyen senkiházi embereknek a segélyeket. Erre aztán büszke lehetsz a nagy pofáddal te nyomorult.

2017. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem a ti hülyeségeitekre volt kíváncsi.

Kedves kérdező, ha legközelebb mész a nőgyógyászodtól, kérj tanácsot tőle, mert itt úgysem tud senki biztosat mondani, mint ahogy én sem. Logikus elgondolás szerint talán jobb ha nem tartasz szünetet, mert a gyógyszer beállít egy rendszert, és ha te leteszed fél évre, azalatt a szervezeted megpróbál visszaállni a gyógyszer előtti állapotra, amit 5 év szedés után elégge megszenvedhetsz, és mire minden oké lenne, addigra megint kezdheted előlről. Szerintem ezért nem érdemes szünetet tartani vele, de ahogy írtam, inkább kérdezz meg egy nőgyógyászt.

2017. ápr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!