Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee fogamzasgatlot szedtem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee fogamzasgatlot szedtem, de abbahagytam ket honapja parkapcsolati problemak miatt. Nagy bajt okozok vele ha most ujbol elkezdem szedni? Valakinek van ezzel kapcsolatos tapasztalata?

Figyelt kérdés

2017. márc. 17. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsika de a fogamzásgátló tablettát folyamatosan szedni kell még akkor is ha gatya a kapcsolatod. Kérdezd a Nőgyógyászod.
2017. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat mostmar igy jartam, az orvos is annyit mondott, hogy nem kell szunetet tartani, folyamatosan kell szedni. Annyit mondott, hogy szedjem folyamatosan, viszont annyit hallom h minimum 3-6 honapig szuneteltetni kell ha mar egyszer abbahagytam.
2017. márc. 17. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!