Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély a teherbeesés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély a teherbeesésre ha védekezés nélkül szexelek valakivel? 20L

Figyelt kérdés

1. Ha a puncimba élveznek.

2. Ha a számba élveznek a végén, de előtte a puncimba dugják 10 percre.



2017. ápr. 1. 16:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%

9. Simán 50%. Vagy igen, vagy nem.

Punciba már eléggé esélyes, az csak 90%. Vannak párok,akik hosszabb ideje akadnak babát, de nem jön össze. Mégis azért eléggé nagy az esély rá általában véve!

2017. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A kérdés egy alkalomról szól. Aki 50%-ot vagy többet ír az szerintem hülyeség, a pároknál akik gyereket terveznek se így megy, hogy most egy hétig gumi nélkül dugunk és most már fix hogy be is van tárazva a gyerek. Ehhez azért gondolom több idő kell.
2017. ápr. 1. 18:48
 13/20 anonim ***** válasza:
35%

Mindenkepp a szadba elvezzen, mindig. Ez nagyban csokkenti a rizikot. Irass fel esemenyutani tablettat (elore!) e legyen keznel. Ha!!!!! Nem az a cel hogy teherbe ess.


Te ezt eldontotted, s valoszinu valami oka van. Penzert vagy masert mindegy... Amugy mennyiert??

2017. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz védekezni?
2017. ápr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
11-es voltam, ahogy írtam, a pároknál sem így megy, de ettől még nagy esély van rá! De tőlem gondolhatod másképp, de te tudod, mert te lehetsz terhes, ha figyelmen kívül hagyod a neked nem tetsző válaszokat...
2017. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Velem 13%
2017. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
13. vagyok: jajj de faj valakiknek hogy ratapintottam a lenyegre... A kicsilany csobe akar huzni valakit ti meg csak. Na mindegy.
2017. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Remélem terhes leszel
2017. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

50% vagy igen vagy nem

ha nem akarsz babázni, VÉDEKEZZ!!!

2017. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Egy egészséges pár esetében 25-30% az esély. Viszont téged ez nem fog vigasztalni, ha bele esel ebbe a százalékarányba. Ha nem szeretnél babát védekezz. Ma már vannak olyan modszerek, hogy észre se lehet venni. :)
2017. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!