Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló miatt vérzek 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló miatt vérzek 10 napja?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el életemben először szedni.

Menszesz első napján kell, avagy már 10 napja szedem. De 10 napja vérzem is. Pénteken már csak épp hogy volt pár csepp, így együtt voltunk párommal, de utána le is fagytunk, mert eléggé elkezdett vérezni. Most sem sok, de friss vér jön nem alvadt.

Mitől lehet, ez normális?



2017. ápr. 9. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Help! Eléggé aggódom. A hangulatom is nagyon rossz, 10 napja kész idegroncs vagyok tőle.
2017. ápr. 9. 22:11
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

A nagy aggódásban eszedbe sem jutott hogy felhívd a nőgyógyászod vagy elmenj hozzá?

Itt nem orvosok vannak. Mi honnan tudjuk hogy miért vérzel?

Menj holnap orvoshoz.

2017. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Normális, én is sokáig véreztem, mikor először szedtem. Az első 3 hónapban normális, ha a menstruáción kívül is vérzel.
2017. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Mivel még csak most szokik hozzá a szervezeted, normális. Az első három hónapban erre számítani lehet. Szóval ne aggódj.
2017. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma már épp hogy csak volt pár csepp, remélem hamarosan beáll majd.
2017. ápr. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!