Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik a barátnőm menzije,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik a barátnőm menzije, lehet nagy a baj?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok 17 éves barátnőm van. Több mint egy éve élünk már szexuális életet. Óvszerrel védekezünk, eddig nem volt semmi problémánk. Ebben a hónapban a barátnőm menzije kb 2-3 napot késik, de ez már máskor is előfordult vele. Volt hogy a 35. napon jött meg neki, most a 34.-en van. Az együttléteknél mindenre figyeltünk, legalább is abban a hiszemben vagyunk. A gumit mindig odafigyelve vettem le magamról, nem mentem bele úgy hogy nem volt rajtam gumi. Egyszer fordult elő hogy hozzáértem, de nem helyeztem bele, maximum előváladék volt rajtam, de akkor sem közvetlenül a hüvellyel érintkeztem. Józan ész azt diktálja, hogy nem lehet terhes, de majd 3-4 nap múlva tesztelünk is majd. Remélem nem lesz babánk, mert lelkiismeretesen védekeztünk is plusz még nagyon fiatalok vagyunk hozzá.
2008. okt. 14. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Néha még ki is maradhat egy-egy mens. Ha meg 3 nap után így idegeskedtek, akkor biztos késni fog vayg 10 napot.
2008. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet a barátnőd terhes... valószínűleg csak késik neki. Ha elkezdtek idegeskedni akkor még többet késhet sajnos...
2008. okt. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!