Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha 12 napja szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 12 napja szedek fogamzásgátlót, és nagyon megnőttek a melleim? 18vagyok, és nagyon kicsi melleim voltak eddig, de most meg 2mérettel nagyobb, ez egészséges?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:

12 nap alatt 2 méret?

Mit szedsz Te, sztem ezek után minden nő olyat akar :D

2008. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mármint,hogy eddig 70es melltartót hordtam,most meg már 80as kell.Cypromyxet egyébként.
2008. okt. 14. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Nem lehet,hogy a gyógyszer elkezdése előtt teherbe estél?4-5hetes terhességnél már lehet ilyen látványos a mellnövekedés.

De 18 év körül egyébként is érdemes elmenni dokihoz,szerintem látogass meg egy nőgyógyászt!!!

2008. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes mert voltam nődokihoz,és ő mondta,ő írta fel a fog.gátlót is,mert volt egy kis cisztám,ami gyógyszerrel elmúlt,szal smi bajom nincsen.Lehet a túl magas hormontartalom miatt?
2008. okt. 14. 16:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló: Szerinted ki írta fel neki a tabit???:)


Szerintem nem normális mellékhatás! De úgy tudom, hogy a Cypromix olyan, mint a Diane 35, hogy nem fog.gátló, csak fog.gátló hatása van és erősen patis, szőrös, kövér nőknek írják fel, hormonális gondok miatt! NAGYON NAGY a hormontartalma! Szerintem keress egy másik dokit, mert eléggé dilettánsnak tűnik! :O És mindenképpen mondd, hogy a Cypromix nem volt jó, alacsonyabb hormontartalmút szeretnél. Pl. Yasminelle, Yadine. Én Yasminelle-t szedek és teljesen meg vagyok vele elégedve. 4.hónapja szedem és semmi mellékhatás sem volt.

Ha debreceni vagy, tudok egy jó dokit ajánlani! Nagyon jó orvos! Zatik János www.zatik-nogyogyasz.hu/ - 25k -

2008. okt. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nos nekem annyi volt a problémám,h. kicsit pattanásos a bőröm,de nem vagyok túlsúlyos,meg szőrös sem:)

Az orvosom azt mondta fiatalabbaknak is felszokta írni ezt a gyógyszert.

2008. okt. 14. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem milligest van. június óta szedem,mindenféle tünet nélkül
2008. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A melled azért nő, mert fejlődésben vagy még! 12 nap alatt teljességgel lehetetlen! Ilyen nincs! Nem a tablettától nő!
2008. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár nekem lenne ilyen bajom.
2009. okt. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!