Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nőgyógyász egyedül? Kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyász egyedül? Kell valami? Adnak gyógyszert?

Figyelt kérdés
A dolog a következő. Anyummal még nem igazán beszélgetnék ilyenről... Barátommal még nem feküdtem le de már erősen tervben van. Ő eddig minden lánnyal gumi nélkül csinálta. Persze a amikor mondtam neki hogy mizu a szitu velem azonnal mondta hogy, oké akkor veszünk gumit. Én viszont szeretném elkezdeni a tablettát. Hány éves koról lehet egyedül menni? Mit kell vinni? Írnak e fel nekem bogyót ha szülő nélkül és még nem múltam el 18 megyek. Ha valaki lenne oly kedves privátban nagyon szívesen beszélgetnék erről és kérnék részletes tanácsokat. Első sorban nők levelei érdekelnek! Köszönöm! További szép estét!

2017. ápr. 26. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem félsz,hogy összeszedsz tőle valami sz@rt,ha minden nőt gumi nèlkül rakott meg,ha??!
2017. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem egy hadseregnyi nőről van szó...
2017. ápr. 26. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul tudom, 18 alatt nem hiszem hogy írnak fel neked tablettát szülői beleegyezés nélkül. De használjatok inkább gumit, az véd a nemi betegségek ellen. Ha mégis ennyire gumi nélkül akarjátok csinálni, akkor a barátod (és Te is, ha nem vagy már szűz) menjen el egy kivizsgálásra, hogy meggyőződjetek róla hogy nincs semmilyen betegsége. Amúgy hány éves vagy?
2017. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Elvileg nem kéne, de kifoghatsz olyan orvost aki ír... vinni tb kártya lakcím, érdemes egy hosszabb felsőt vagy egyberuhát felvenni, h ne puceran menj ki az öltözőből a vizsgálóba ha szegyellős vagy. Megvizsgál, mivel szűz vagy csak ujjal, szintén ha normalis orvos kér egy vértesztet és annak eredménye alapján ír fel bogyót. Gyógyszert nem kapsz, csak receptet. Megkérdezhetem a korod? (Akár privibe is küldheted)
2017. ápr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Egy nőtől is elkaphat bármit, nem kell ahhoz hadseregnyivel lefeküdnie... Szerintem is inkább kezdjetek gumival!
2017. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én elküldeném kivizsgálásra az tuti
2017. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nem egy hadseregnyi nőről van szó..."


Egy barátnőm olyan férfitól kapott el Chlamdydiát és magas kockázatú HPV vírust, akinek előtte egyetlen partnere volt.

2017. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem várj a tabival! Először tanuljátok meg együtt a szexet. Ha már sokat csináljatok,akkor kezdd el szedni. Semmiről se maradsz le, ha 1-2 hónapig gumival csináljatok. Főleg, hogy a barátod csinálná gumival is
2017. ápr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondanám, hogy csináljátok az elején gumival. Ez a férfiaknál csak kis kényeeség, hogy "nem bírom az ovszert". Csak finnyáskodnak. Nem kell rogton az elso sexhez tablettát kiírni. Nyugodtan tapasztald meg a sexet milyen, ovszerben. Majd utána kesobb iratsz tablettát. Amúgy 18 év alatt nem nagyon irnak tabit. Megkerdezhetem hány éves vagy? Mert ha 15-16 akkor nagyon nem ajánlott még a tabletta.


Eleve nem zárkozott el a barátod az ovszertol, akkor meg nincs mirol beszélni. Csináljátok csak nyugodtan ovszerrel.


26F

2017. ápr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira furcsák tudnak lenni az emberek ilyen téren. Egy rakás ember retteg a HIV fertőzéstől, ami Magyarországon alig fordul elő, de érdekes módon a HPV miatt nem aggódik senki, pedig az emberek nagyobb %-a átesik a fertőzésen élete során.


Ahhoz, hogy valakinek valamilyen betegsége legyen, nem kell 150 szexpartner. Pontosan elég egy, annak sem kell a legigénytelenebb fajtából lennie.

Ugyanis az emberek nagy részénél a HPV fertőzés (pláne, ha magas kockázatú HPV-vel fertőzött), teljesen tünetmentes.


Nőgyógyász rezidens vagyok, csak ma két olyan fiatal (19 és 26 éves) lányt jegyeztünk elő méhnyakműtétre HPV fertőzés és P3as cytológia eredmény miatt, akik nem a putriból meg az út mellől jöttek. Na meg a 17 éves leányzó, akinek már nem tudnak mit kezdeni a condylomás szemölcseivel, pedig csak egy partnere volt...


Egy egészségünk van, figyeljünk már oda rá! Oké, hogy tablettát szeretnél, de ha a partnered nem szűz és ráadásul gumi nélkül volt több lánnyal is, legyen annyi eszed, hogy az első szex előtt beoltatod magad.

Igen, drága, ez tény, és nyilván az sem 100%-os, hiszen csak bizonyos törzsek ellen véd, de ha már csak jelentősen csökkenti az esélyét a méhnyakráknak és a HPV-s szemölcsöknek, akkor megéri.

2017. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!