Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyedül nőgyógyász?

Egyedül nőgyógyász?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nem vagyok benne biztos, hogy gombás fertőzésem van e. Nem élek szexuális életet, viszont már régóta motoszkál bennem a gondolat hogy valami fertőzésem van. A folyásom nem változik, de peteérésnél van, hogy olyan mintha öntenék, az állag miatt. Viszketés néha van jelen, az égés meg kis mértékben, esetleg ha "oda nyúlok", akkor is haloványan, de érzem.

Nemtudom mit jelentenek ezek, de iszonyatosan zavar, édesanyám dolgozik, ezért nemtudok beszélni vele. Van rá mód, hogy így elmenjek egyedül nőgyógyászhoz? Bármi javaslat?



2016. aug. 12. 03:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak peteéréskor van égés és viszketés? Mert ha igen, akkor az normális, legalábbis az én nőgyógyászom ezt mondta. De jobb elmenni, hogy megnyugodj.
2016. aug. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha jobban átgondolom igen, ez most megnyugtatott.
2016. aug. 12. 06:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen elmehetsz egyedül, nem kell kísérő. Ha nincs semmi gond akkor is nyugodtan mehetsz rutin ellenőrzésre, mint bármely más orvoshoz.
2016. aug. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!