Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlás 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlás 7 napos szünetében nem ugyanazon a napon jön meg mint az előző hónapban, az baj? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az első hónapban már lefeküdtem a barátommal gumi nélkül de nem élvezett belém.A 7 napos szünet 3 napján jött meg.Most beszedtem a második tasakot is,és ma volt a 3 nap szünet de még nem jött meg.Viszont ebben a hónapban a barátom már elélvezett többször is bennem.És ezt igymég hozzátenném,hogy nekem már a tablettaszedés kezdete óta hasmenésem van,de mindig úgy időzitettem,hogy 6-8 óra elteltéig ne legyen miután beszedtem a gátlót.


Lehet belőle bármi probléma?Személyes tapasztalatok?



2017. ápr. 28. 23:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem hozzátenni,hogy most elkaptam egy ilyen gombafertőzést,és két napja minden este fel kell raknom magamnak a hüvelyembe egy nagy szem tablettát,ami feloldódik és másnap kifertőtleniti,kimossa a hüvelyem.nem tudom hatással lehet e rá...
2017. ápr. 28. 23:11
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Hát én a drága kis pasikád miatt aggódnék inkább. Ki tudja kit rak még meg a hátad mögött ,ha ilyen fertőzéseket összeszedsz..
2017. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
miatta nem kell aggódni,nem tőle kaptam el.sose csalna meg és erre biztosra is tudok menni
2017. ápr. 30. 13:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Eltelt a megfelelő idő a hányás és a tabletta között, valószínűleg felszívódott. Tehát nincs baj. A gombára való kúpok nem befolyásolják a fogamzásgátló hatását. De a pasidat is kezelni kellene gomba ellen, és csak a kezelés után szabad szexelni.
2017. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen,már neki is irattam fel gyógyszert,köszi a választ
2017. máj. 3. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!