Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum és a fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum és a fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Szedek egy antibiotikumot sumamed 500mg vagyis csak egy szemet szedtem be belőle mert nem bizonyosult valami jónak és mellé fogamzásgátló tabit is szedek az első szemet ma szedtem be meg az antibiotikumot isÉs hétvégén megyek a barátomhoz és ez az egy amit bevettem is nagyon meg zavarja a tabletta felszívódását vagy ilyenkor egy szemnél még nem igazán van ilyen? Biztos ami biztos használjuk most óvszert vagy nem annyira szükséges?

2017. ápr. 25. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem egy szemnél nem lehet gond.

2017. ápr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlónál az első levél beszedése után javasolt csak a kiegészítő védekezés elhagyása.

Vagy félreértettem,a tabit nem most kezdted el szedni?

2017. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha gyereket akarsz ,akkor ne használj gumit!

Ha nem,akkkor igen!

2017. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy hétig még mindenképpen használtam ilyenkor is gumit. Szerintem te is tegyél így, mert nem tudhatod, mennyire ütötte ki a fogamzásgátlót.

20N

2017. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!