Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gaz ha ennyire biztonsagra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha ennyire biztonsagra mennek es egyaltalan lehetseges?

Figyelt kérdés
Lefekudtem a baratommal es volt rajta gumi de szeretnek fogamzasgatlot is feliratni.

2017. ápr. 29. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
De irritálóak az ilyen lányok.
2017. ápr. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
1 miért irritáló? Inkább örülnél ,hogy nem lesz terhes a nő. Mert ti férfiak lennétek először felháborodva a csaj teherbe esik....
2017. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem még pluszban köttesd el a faszi ondóvezetékét is, úgy már 100%
2017. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha lefeküdtél a barátoddal, és az óvszer, amit használtatok, megfelelően volt felhelyezve és nem szakadt el, akkor nem kell aggódnod. Utólag már hiába íratsz fel fogamzásgátló tablettát, azt folyamatosan szedni kell, és nem utólag hat, hanem előre. Esemény utáni tablettát pedig nagyon nem javaslom egy megfelelő védekezéssel történt aktus miatt, ugyanis ez nem egy cukorka, amit bekapsz, és nem történik semmi, hanem egy nagyon magas hormonmennyisséggel bíró készítmény, amit nem véletlenül adnak csak receptre és maximum fél évente. Tönkrevágja a hormonháztartásodat, a ciklusodat, a vérzésedet teljesen megváltoztathatja. Nem vagy terhes, nyugodj meg! Ha nem bízol a barátodban, érdemes átgondolni, vele akarsz-e lenni. Ha nem bízol az óvszerben, akkor ülj le a nőgyógyászoddal beszélgetni a fogamzásgátlási módszerek biztonságosságáról.
2017. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz.
2017. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Nekem az a kedvencem amikor megkérdezi a kislány, hogy lehetek e terhes ha megfogtam a 3 napos kiszáradt papír zsepit, amibe beleélveztek.
2017. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Inkább olvasgass, művelődj, bővítsd a tudásod, ami azon a szinten áll, hogy már csak bővíteni lehet, mert ennél lejjebb nincs.
2017. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mar bocs kedves mindentudok!

De tokeletesen tudom mire van az ovszer es a fogamzasgatlo tabletta! Es miert lennek gaz csak mert nem akarok gimisen terhes lenni? Mert a szex nem a papirzsepis kategoria mint azt egy szornyen intelligens valaszolo irta! Melyik ferfi cseszne el a testet es szulne meg egy gyereket ugy hogy nem all ra keszen??? Szerintem az a ciki ha valaki csak azert ir valaszt hogy bele kosson idegenekbe.

Az ertelmes valaszokat viszont koszonom.

2017. ápr. 29. 19:09
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem gáz. Végre egy felelősségteljes tini.

Előszöris, a tabi véd a baba ellen, az óvszer meg pluszban még a nemi betegségek ellen is. Szóval én büszke lennék magamra a helyedben, h elő igyázatod vagyok :-)

2017. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%

Remélem ha lányom lesz ő is igy fog gondolkodni.

Aki szerint meg gáz az hülye.

Inkább menj a tutira. A szüleid is biztos támogatnak ebben :)

2017. ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!