Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fenyeget ilyen veszély?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenyeget ilyen veszély?

Figyelt kérdés

Kezdeném az elejéről... Tegnap lefeküdtünk (háááát, ezt mindennek lehet nevezni, csak lefekvésnek nem) egy lánnyal. Mindketten szüzek voltunk. Na, mielőtt bármi továbbit írok, azt tudni kell, hogy nagyon el lett rontva az egész annál a ténynél fogva, hogy mindketten tapasztalatlanok vagyunk, és át se szakadt neki a szűzhártyája, épp, hogy pár centire dugtam be neki, mivel fájlalta a dolgot.


Na szóval.. Az a lényeg, hogy kotonnal próbáltuk az egészet, viszont miután ez nem bizonyult túl jónak, koton nélkül is behelyeztem neki, hogy kiderüljön, mi lehetett a baj. Ezt úgy kell elképzelni, hogy kb 4-5 centire volt bent és kb 2 percig, de anélkül, hogy tologattam volna (tehát nyugalmi helyzetben, nem élveztem el vagy ilyesmi). Ezáltal ekkor se szakadt át neki a szűzhártyája, majd kivettem, ő kimosta a vagináját, felöltöztünk és hagytuk az egészet a francba.


Elképzelhető, hogy ez okozhat terhességet? Nagyon bánom már, hogy ezt megtettük, nem is tudom mit kéne most tennem... Tehát nem mentem el, nem is toltam be neki mélyre, ezért valószínűleg át se szakadt a szűzhártyája (mivel nem vérzett, illetve túl nagy fájdalmat nem érzett, ami az átszakadással járna), illetve ki is mosta utána.Tényleg lehet, hogy hülyeségnek tűnik, viszont szeretnék itt tapasztaltabb embereketől válaszokat kapni a kérdésre.. Nem szeretném, hogy valami baj legyen. Köszönöm a válaszokat előre is!



2017. máj. 3. 18:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy még 4-5 centi se volt most, hogy belegondolok.
2017. máj. 3. 18:30
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehetne, bár nem óriási az esély.


De ha nem ment, miért nem folytattátok pettinggel?

2017. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mindkettőnknek elment a kedve... Én se fogok egy jó ideig lányokról gondolkodni, ez biztos.


Egyébként köszönöm a választ. Nagyon remélem, hogy semmi nem lesz.

2017. máj. 3. 18:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy terhes lenne, de azért legközelebb jobban vigyázzatok. Egyévként a szűzhártya átszakadása nem mindenkinél jár vérzéssel és fájdalommal.
2017. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez a lehető legrosszabb az egészben, mivel a szex pont, hogy a kedvek meghozásáról szól.


Amúgy előtte pettingeltetek, vagy egyből hűbele?

2017. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne menjen el a kedved!

Ne görcsöljetek rá, spontán történjen!

És máskor óvszer nélkül felelőtlenül ne csináljátok!

2017. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
100% hogy nem lett terhes. nem kell félned.
2017. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Édes istenem,kezdik már megint. Miért nem lehet előre gondolkodni?? Remélem ,ha egyszer gyereked lesz nem ti fogjátok felvilágositani
2017. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. A szűzhártya a hüvely bejáratánál van. Ha 4-5 cm-re dugtad be azt is kis drága hímtagodat, akkor elég esélyes, hogy elszakadt a hártya (már ha egyáltalán megvolt, mivel elég sok mindentől elszakadhat az első szex előtt is).


2. Nem értem a logikát, hogy ha gumival nem megy be, miért veszed le. Nem azon a fél milliméteren múlik, hogy be tudod-e dugni. Az meg a másik, hogy a csaj helyében elhajtottalak volna, hogy gumi nélkül a puncim közelébe se tedd a farkad.


3. Ha két percig bent volt a farkad, simán kerülhetett előváladék az okos kis lányka hüvelyébe. Ugyanis egyikőtök sem érzi, hogy az mikor távozik.


4. Nyugalmi helyzetben a farkad kicsi és puha. Tehát kizárt, hogy így helyezted be...


5. A kimosás annyit ér, mint halottnak a csók. Ha sperma került a nődbe, az már azelőtt célba ért, hogy a nődben felmerült a kimosás gondolata. Másrészt a vizet nem tudja a petevezetékik spriccelni, ahol megtermékenyülhet a petesejt.


6. Attól, hogy nem vérzik a lány, és nem érez nagy fájdalmat, a szűzhártya még elszakadhat. Ez nem ezen múlik. Nekem se fájt az első szex, és nem is véreztem.


7. "Nem szeretném, hogy valami baj legyen." Baj nem lesz, maximum csak gyerek.


Így összességében azt kell mondjam, nem igazán vagy képben a dolgokkal. Érdekes, én szex előtt is tudtam, mi hogy van, pedig én is tapasztalatlan voltam. Két hét múlva a barinő ejtsen meg egy terhességi tesztet. De nem ő lenne az első, aki így esik teherbe...


20N

2017. máj. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

kedves utolsó, te is csak a szokásos tévhiteket tudod mantrázni.. te se vagy tisztában a dolgokkal. tegyük fel..nagyon nagyon nagyon durva esetben 2perc alatt már jön is az előváladék..akkor szerinted mennyi az esélye hogy a minimális előváladék 4-5 centi behatolással eljut a célba? Max akkor ha egy napig fejen áll..Nem véletlen spriccel a kuki akkorát élvezetkor..


Szóval kimosással igen is ér valamit.

2017. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!