Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem ezt a fogamzásgátlót az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ezt a fogamzásgátlót az egyik barátnőm ajánlotta, vérvételre el kell mennem a kiváltása előtt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 14. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

????a barátnőd ajánlotta?

Szerintem fogamzásgátlót orvossal szokás íratni.Ő azt is tudni fogja,hogy milyen vizsgálatok szükségesek neked előtte.nem szedj be semmit más ajánlására amit nem személyesen neked írt fel az orvos!!!

2008. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neki jó, nem biztos, hogy neked is jó lehet. Max megemlitheted a dokinak, de ő fogja eldönteni vizsgálatok után, melyik számodra megfelelő.
2008. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvos ír fel neked gyógyszert kivizsgálás és vérvétel alapján. Szervezetfüggő az, hogy kinek melyik fogamzásgátló a jó. És azt a doki dönti el.
2008. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetértek az elottem szólókkal, sokféle van osszetételben, kul. hormonadagok, és amúgyis, a tabletta hormon, beavatkozás a szervezeted mukodésébe. Kényelmes és hatásos, az tény. Sajnos sokan nem veszik komolyan, de nem árt figyelni a mellékhatásokra is, a káros szokások csokkentésére (eros dohányzás-trombózis, stb), hatását befolyásolhatják más gyógyszerek... Errol mindrol tájékoztathat az orvos, és felírja a neked legmegfelelobb tablettát.
2008. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először a dokihoz kellene menned, mert nem biztos, hogy neked is jó lesz az, ami a barátnődnek! Úgyis fel kell íratni valakivel!
2008. okt. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Talán inkább orvost kellene megkérdezned hogy neked jó e az a gyógyszer! És igen, kell vérvételre menni. Nagy felelőtlenség "barátnőm mesélte hogy jó" alapján szedni egy fogamzásgátlót!
2008. okt. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!