Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót akarok felíratn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót akarok felíratni az orvossal. Hogy vizsgál ilyenkor az orvos? Vérvételre is elküld? Azonnal felírja a gyógyszert?

Figyelt kérdés
2008. jún. 28. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A jobbak elküldenek vérvételre. Ez a lényege az egésznek - különben elég lenne gyógyszertárba menni.
2008. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bemész, megmondod mit akarsz, feltesz pár kérdést. Megvizsgál, aztán ha tényleg törődik veled, akkor elküld vérvételre, de ez sok esetben kimarad. Ha nincs semmi kizáró ok, akkor felírja egyből a tabit.
2008. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bemész, ha régen voltál vagy még nem akkor valszeg megvizsgál. Vért is vesznek általában. ha nem akor helyben szerintem fel is irja, de ha vesz vért akor egyértelmű, hogy megkell várni az eredményt. Max 1 hét.Nállam igyvolt.
2008. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A vizsgáalnál deréktól lefelé kell levetkőzni, és gondolom filmekben láttál már olyan ágyat ahol a lábat fel kell tenni ilyen kis tartókba, és akkor ott benéz, benyúl, megnyomkod, ilynek, rákszűrésnél pedig egy fülpiszkáló szerűséggel vesz kenetet. Ha még szűz vagy említsd meg neki, mert akkor nem nyúlkál.

Nem minden doki csinál vizsgálatot és vérvételt. A köztes megoldás az hogy megcsinálja, de egyből felír egy havit és utánna visszamész, megkérdezi volt-e bajod vele, meg az eredményeket megnézi és vagy 3 havit ír vagy másik fajtát.

2008. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem előtte elküldtek ultrahangra is. De ha migrénes vagy előtte ideggyógyászhoz is el kell menned...
2008. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már szűz, viszont nőgyógyásznál sem voltam még azért kérdeztem, hogy mire számíthatok.

Én azt hittem, ha elküld vérvételre és majd utánna ír fel gyógyszert.

2008. jún. 29. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!